Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Enerģētika un elektrotehnika
Nosaukums "Metināšanas ģeneratora ārējās raksturlīknes sintēze izmantojot ierosmes kompaundēšanu no magnētiskā lauka augstākām harmonikām"
Nosaukums angļu valodā "Welding generator external characteristic synthesis using compounding of excitation from energy of magnetic field upper harmonics"
Struktūrvienība 27200 Enerģētikas institūts
Darba vadītājs A.Podgornovs
Recenzents
Anotācija Darbā ir apskatīts elektriskais metināšanas loks, tā veidi un prasības, kas nodrošina to stabilo degšanu un iespēju pielietot praktiski.. Apskatīt metināšanas ģeneratoru dažādie izpildījumi ar dažādām ierosmes sistēmām, ka arī tika izpētīts maiņstrāvas, metināšanas ģenerators, kas izmanto automātiskai loka strāvas regulēšanai magnētiskā lauka augstāko harmoniku enerģiju . Darbā ir veikta sinhrona metināšanas ģeneratora ar ierosmi no 3 harmonikas koncepcijas izstrāde, un tas realizācija. Tiek piemeklēta optimāla rotora ģeometrija, kas nodrošina ierosmes izveidi no magnētiskā lauka 3 harmonikas enerģijas, lai tā varētu nodrošināt ģeneratorā „mīksto” ārējo raksturlīkni, kas piemērota loka metināšanai, un ierosmes kompaudešanu, tas ir automātisku ierosmes strāvas maiņa pēc uzdota un pieņemta metināšanas loka stabilās degšanas likuma. Darba uzdevums aprēķiniem tiek pielietotas skaitliskā (galīgoelementu metode) un grafoanalītiska metode. Darbā: 83 lpp. teksta, 40 attēli un 14 tabulas, 12 informācijas avoti.
Atslēgas vārdi Metināšanas ģeneratora ārējās raksturlīknes sintēze izmantojot ierosmes kompaundēšanu
Atslēgas vārdi angļu valodā Welding generator external characteristic synthesis using compounding
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 29.05.2012 09:11:46