Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Ceļa ūdens novades sistēmas izpēte, tās problēmas un risinājumi” („Cēres ielas rekonstrukcija posmā no Kurmenes ielas līdz Kurmales ielai Rīgā”)
Nosaukums angļu valodā Research of Road Water Drainage System, Its Problems and Solutions” („Reconstruction of Ceres Street Section from Kurmenes Street to Kurmales Street in Riga”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Prof. J.R.Naudžuns
Recenzents
Anotācija Darbā apskatīti ūdens novades paņēmieni no ceļa segas un tās konstrukcijas. Dots katras zināmas metodes apraksts. Apskatītas caurteku rekonstrukcijas metodes to priekšrocības un attiecīgi trūkumi. Veikts iebūvētas caurtekas caurplūdes aprēķins. Bāzējoties uz iegūtajiem rezultātiem un zināmajām pielietošanas jomām, veikta metožu efektivitātes analīze. Inženierprojektā dots Cēres ielas rekonstrukcijas projekts posmā no Kurmenes ielas līdz Kurmales ielai. Projekts ietver pilnu ceļa segas un seguma rekonstrukciju, kā arī projektā ir paredzēta ceļu satiksmes organizācijas uzlabošana un gājēju drošības iespēju uzlabošana, kā arī tuvējo māju infrastruktūras būtiska uzlabošana ( jo tiek paredzētas inženiertehniskās komunikācijas, kuru šīm mājām pašlaik nav). Darba apjoms 82 lapas, 29 attēli, 7 tabulas, 9 rasējumi, 2 fotogrāfijas un 27 literatūras avotu nosaukumi.
Atslēgas vārdi Ceļa ūdens novades sistēmas izpēte, tās problēmas un risinājumi
Atslēgas vārdi angļu valodā Research of Road Water Drainage System, Its Problems and Solutions
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 28.05.2012 18:44:13