Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Elektrotehnoloģiju datorvadība
Nosaukums "Lokomotīves un dzelzceļa pārbrauktuves mijiedarbības sistēma ar parametriskās adaptācijas algoritmu uz PLC bāzes"
Nosaukums angļu valodā "Locomotive and railway crossing interaction system with parametric adaptation algorithm based on PLC"
Struktūrvienība 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte
Darba vadītājs A.Ļevčenkovs
Recenzents
Anotācija Bakalaura darba tēma ir Lokomotīves un dzelzceļa pārbrauktuves mijiedarbības sistēma ar parametriskās adaptācijas algoritmu uz PLC bāzes. Bakalaura darbs sastāv no ievada un četrām nodaļām. Pirmajā nodaļā tiek definēti šī baklaura darba mērķis un veicamie uzdevumi tā īstenošanai. Otrajā darba nodaļā tiek apskatīti teorētiskie jautājumi, kas ir saistīti ar lokomotīves un dzelzceļa pārbrauktuves mijiedarbības sistēmu ar parametriskās adaptācijas algoritma modelēšanu Simulink vidē un vadības procesu modelēšanas realizāciju pielietojot kontrolleri. Trešajā nodaļā tiek definēti vadības sistēmas objekti un to mijiedarbības, izstrādāts vadības algoritms un izveidots vadības sistēmas modelis Simulink vidē. Beidzamajā ceturtajā darba nodaļā tiek uzrakstīta vadības programma kontrollerim Step-7 programmēšanas vidē, tiek aprakstīti reālo iekārtu vadības principi pielietojot kontrolleri, kā arī virtuālo ierīču izveidošana un to mijiedarbība ar izmantojamo kontrolleri. Bakalaura darba beigās tiek izteikti kopējie secinājumi par paveikto un izvērtēti praktisko darbu laikā iegūtie rezultāti. Bakalaura darba kopējais apjoms ir 63 lappuses, tas satur 40 grafiskos attēlus, 3 tabulas un 1 grafiku. Literatūras sarakstā ir 16 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi Lokomotīves un dzelzceļa pārbrauktuves mijiedarbības sistēma ar parametriskās adaptācijas algoritmu
Atslēgas vārdi angļu valodā Locomotive and railway crossing interaction system with parametric adaptation algorithm based on PLC
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 31.05.2012 17:20:15