Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Pamatnes grunts nostiprināšana ar kaļķiem. Tehnoloģiju apskats un risinājumu analīzes” („Autoceļa Aglonas stacija -Smani būvprojekts”)
Nosaukums angļu valodā „Foundation Soil Strengthening by Lime. Technology Review and Solution Analysis” („ Construction Project of Road Aglonas stacija -Smani ”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Prof. A.Zariņš
Recenzents lekt. B.Jeļisejevs
Anotācija Bakalaura darba (ar inženierprojektu) tēma ir "Pamatnes grunts nostiprināšana ar kaļķiem. Tehnoloģiju apskats un risinājumu analīzes" (Autoceļa Aglonas stacija - Snami būvprojekts.) Bakalaura darbā apskatīta vājo grunšu problēma, vairāk uzmanības pievērsts mālainām gruntīm, kuras ir bieži sastopams Latvijas teritorijā. Par stabilizatoru ir izvēlēti kaļķi, jo tie ir vairāk piemēroti mālainām gruntīm. Darbā ir apskatītas un dažādas kaļķu iestrādes tehnoloģijas. Un ir veiktas analīzes, kuras tehnoloģijas varētu būt pielietotas Latvijas būvniecībā. Inženierdarbā ir izstrādāts autoceļa būvprojekts, kopējais garums ir 6.9 km. Autoceļš ir sadalīts trijos posmos. Projektā izstrādāti tehniski risinājumi, iekļaujot krustojumu, caurteku projektēšanu. Darbā: 124 lpp. teksts, 16 tabulas, 16 attēli, 16 rasējumi un 35 informācijas avoti.
Atslēgas vārdi PAMATNES GRUNTS NOSTIPRINĀŠANA AR KAĻĶIEM. TEHNOĢIJU APSKATS UN RISINĀJUMU ANALĪZES
Atslēgas vārdi angļu valodā Strengthening the bottom substrate with lime. Technology review and analysis solutions
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 26.05.2012 22:58:58