Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Plaisas dzelzsbetona tiltiem, to attīstība un ietekme uz kalpošanas laiku” („Autoceļa “Ričiki-Kivdolova” rekonstrukcijas projekts”)
Nosaukums angļu valodā „Cracks in Concrete Bridges, Their Development and Impact on Service Life” („Reconstruction Project of Road “Riciki-Kivdolova” ”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Inž. K.Gode
Recenzents
Anotācija Bakalaura darbā tiek apskatītas plaisas dzelzsbetona tiltiem, to attīstība un ietekme uz kalpošanas laiku. Tika aprakstīti plaisu veidošanās iemesli, to veidi, kā arī piedāvāti dažādi risinājumi to ierobežošanai. Liela uzmanība tiek pievērsta korozijas stiegrojuma izraisītām plaisām. Tiek izklāstīta informācija par betona struktūru, tā īpašībām un ārējo faktoru ietekmi uz to. Tika veikta dzelzsbetona tiltu kalpošanas laika prognozēšana, ekspluatācijas stratēģijas analīze. Inženierprojekta darbā tiek veikta autoceļa V525 Ričiki-Kivdolova rekonstrukcijas projekta izstrāde. Darbs sastāv no 113 lappusēm, 33 attēliem, 23 tabulām, 1 nomogrammas, 1 grafika, tajā ir atsauces uz 19 informācijas avotiem.
Atslēgas vārdi Plaisas dzelzsbetona tiltiem; autoceļa "Ričiki-Kivdolova" rekonstrukcija
Atslēgas vārdi angļu valodā Cracks in concrete bridges; reconstruction project of road "Riciki-Kivdolova"
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 26.05.2012 19:47:29