Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana
Nosaukums „Eiropas Savienības līdzfinansētie projekti Latvijā teritoriālās sadarbības programmas ietvaros”
Nosaukums angļu valodā “European Union Co-Financed Projects in Latvia within the Framework of European Territorial Cooperation Programme”
Struktūrvienība 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra
Darba vadītājs Doc. A.Auziņa
Recenzents
Anotācija Diplomdarba par tēmu „Eiropas Savienības līdzfinansētie projekti Latvijā teritoriālās sadarbības programmas ietvaros” autore ir Karīna Tāluma. Autores veiktais pētījums sastāv no trīs nodaļām, kas sadalītas apakšnodaļās. Diplomdarba mērķis ir analizēt Eiropas Savienības līdzfinansēto teritoriālās sadarbības programmu un novērtēt Carnikavas novada ieguvumus un zaudējumus no projekta „Beach Hopping” ieviešanas. Diplomdarba pētījuma priekšmets ir Eiropas Savienības līdzfinansētie projekti, kas tiek īstenoti Latvijā teritoriālās sadarbības programmas ietvaros, bet objekts ir Eiropas Savienības līdzfinansētais projekts „Beach Hopping”, kurš veikts teritoriālās sadarbības programmas ietvaros Carnikavas novadā un tā rezultāti. Diplomdarbs ir strukturēts šādi: pirmā nodaļa vispārīgi raksturo Eiropas teritoriālās sadarbības programmas lomu kopējā Eiropas Savienības Reģionālajā politikā, kā arī tās finansējumu, mērķus un aktivitātes 2007. – 2013. gada plānošanas periodā. Pirmajā nodaļā tiek sīkāk raksturota viena no Eiropas teritoriālās sadarbības programmām: Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma 2007. – 2013. gada plānošanas periodā. Otrajā nodaļā analītiski aprakstīts un pētīts konkrēts Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmā veiktais projekts „Beach Hopping”. Nodaļā analizēti projekta mērķi, aktivitātes un finansējums, kā arī prognozētie Carnikavas novada ieguvumi no projekta īstenošanas. Trešajā nodaļā veikts sociālekonomisko ieguvumu un zaudējumu novērtējums Carnikavas novadam, kas radušies projekta īstenošanas rezultātā. Diplomdarbu noslēdz secinājumu un priekšlikumu daļa. Diplomdarba apjoms ir 64 lpp., attēlu skaits 18, un tabulu skaits 17, bibliogrāfiskā saraksta vienību skaits ir 33 . Diplomdarbam ir pievienots 1 pielikums 1 lappuses apjomā.
Atslēgas vārdi ES līdzfinansētie projekti Latvijā teritoriālās sadarbības programmas ietvaros
Atslēgas vārdi angļu valodā EU Co-Financed Projects in Latvia within the Framework of European Territorial Cooperation Programme
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 22.05.2012 11:04:01