Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Uzņēmējdarbības loģistika
Nosaukums „Ģenerālo kravu apstrādes un uzglabāšanas procesu organizācija un pilnveidošana SIA „RIGA CONTAINER TERMINAL””
Nosaukums angļu valodā “Organization and Improvement of General Cargo Processing and Storage in “RIGA CONTAINER TERMINAL” Ltd.”
Struktūrvienība 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Darba vadītājs Asoc.prof. D.Solovjovs
Recenzents
Anotācija Diplomprojekta Ģenerālo kravu apstrādes un uzglabāšanas procesu organizācija un pilnveidošana SIA RIGA CONTAINER TERMINAL autore ir Anda Ziemele, zinātniskais vadītājs Dr.oec. Dmitrijs Solovjovs. Diplomprojektā apskatīts ģenerālo kravu jēdziens un to apstrādes apjoma īpatsvars Baltijas valstu lielākajās ostās. Apskatīti Rīgā esošie kravu apstrādes termināli, kuri ir lielākie SIA RIGA CONTAINER TERMINAL konkurenti. Pētījumā aplūkoti galvenie procesi, kas saistīti ar ģenerālkravu apstrādi pasūtījumu pieņemšana, kravu izvietošana termināla teritorijā esošajās noliktavās, ekspeditoru nozīme kravu apstrādes procesā. Veikta uzņēmuma vājo un stipro pušu analīze, lai rastu iespēju, optimizēt un uzlabot tajā notiekošos procesus. Pētījuma gaitā tika izstrādāta jauna ģenerālo kravu apstrādes shēma, kas nodrošinātu uzņēmuma veiksmīgu darbību un uzlabotu tā sniegto pakalpojumu kvalitāti. Diplomprojekta apjoms 60 lpp., 16 attēli un 19 tabulas. Darbā tika izmantoti 33 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi ģenerālkravas
Atslēgas vārdi angļu valodā general cargo
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 22.05.2012 07:24:48