Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana
Nosaukums „Starptautisko ekonomisko sakaru attīstības perspektīvu novērtēšana plastmasas izstrādājumu ražošanas uzņēmumā”
Nosaukums angļu valodā “Evaluation of International Business Development Perspectives in a Plastic Products Manufacturing Company”
Struktūrvienība 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra
Darba vadītājs Doc. I.Pucens
Recenzents Asoc.prof. A.Orlovska
Anotācija Diplomdarbs ir izstrādāts par tēmu Starptautisko ekonomisko sakaru attīstības perspektīvu novērtēšana plastmasas izstrādājumu ražošanas uzņēmumā. Diplomdarba autore ir Viktorija Pogodina. Diplomdarbs sastāv no ievada, trim nodaļām, secinājumiem un priekšlikumiem, kā arī bibliogrāfiskā saraksta. Pirmajā nodaļā tiek raksturoti ražošanas uzņēmumu starptautiskās ekonomiskās sadarbības virzieni, tiek aprakstīts ražošanas faktoru sagādes un piegādātāju izvēles process, kā arī produkcijas sadales kanālu un mārketinga stratēģijas izvēle. Otrajā nodaļā tiek veikta plastmasas izstrādājumu ražošanas nozares un uzņēmuma analīze. Tiek aprakstīts nozares un uzņēmuma lielums, kā arī veikta tirgus un konkurentu analīze. Trešajā nodaļā tiek novērtētas uzņēmuma starptautisko ekonomisko sakaru attīstības perspektīvas produkcijas eksporta, kā arī materiālu un ražošanas līdzekļu iegādes jomās. Darba izstrādei tika izmantoti 36 literatūras avoti, datu atspoguļošanai tika izmantoti 5 attēli un 16 tabulas. Kopējais darba apjoms ir 74 lapas.
Atslēgas vārdi Starptautisko ekonomisko sakaru attīstības perspektīvas, piegādātaju izvēle, sadales kanāli
Atslēgas vārdi angļu valodā Evaluation of International Business Development Perspectives, supplier selection process
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 21.05.2012 11:05:42