Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Satiksmes kvalitātes novērtējums un drošības uzlabošanas pasākumi Rīgas pilsētā” („Kooperatīva ielas rekonstrukcija posmā no Progresa ielas līdz Imantas ielai Rīgā”)
Nosaukums angļu valodā „Assessment of Traffic Quality and Measures for Safety Impfovement in Riga City” („Reconstruction of Kooperativa Street Section from Progresa Street to Imanta Street in Riga”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs prof. J.Smirnovs
Recenzents asist. Z.Lazda
Anotācija Bakalaura darbs izstrādāts RTU Būvniecības fakultātes, Transportbūvju institūta studiju programmas ietvaros par tēmu : Satiksmes kvalitātes novērtējums un drošības uzlabošanas pasākumi Rīgas pilsētā. Darbā tika veikts teorētiskais apskats par satiksmes drošību un tā ietekmi uz ceļu satiksmes negadījumiem. Analītiskajai daļai balstoties uz ceļu satiksmes negadījumu datiem (kuros iesaistīti cietušie/ vai bojāgājušie) tika izvēlēti pieci krustojumi Rīgas pilsētā. Tiem tika izstrādāts satiksmes kvalitātes novērtējums un izstrādāti ieteikumi/ pasākumi, kas uzlabotu drošību un samazinātu negadījumu skaitu šajās vietās. Bakalaura darbs sastāv no 27 attēliem, 12 tabulām, 8 literatūras avotiem. Inženierprojekts izstrādāts Kooperatīva ielas rekonstrukcijai Rīgas pilsētā (tēma: Kooperatīva ielas rekonstrukcija posmā no Progresa ielas līdz Imantas ielai Rīgā). Darbā tika veikta nepieciešamo dokumentu, materiālu un izejas datu apkopošana, novērtējums un analīze. Veikta satiksmes intensitātes prognoze, ceļa tehniskais kategorijas pamatojums, pamatkonstrukcijas aprēķins, kas tika balstīts uz spēkā esošajām standartu prasībām. Veikta Kooperatīva ielas rekonstrukcijas trases plānojuma, garenprofila, šķērsprofila un galveno konstrukciju projektēšana, kā arī veikti būvdarbu darbu daudzumu aprēķini. Inženierprojekts sastāv no 4 attēliem, 12 tabulām, 16 rasējumiem, 10 literatūras avotiem.
Atslēgas vārdi satiksmes kvalitāte, satiksmes drošība, ielas rekonstrukcija
Atslēgas vārdi angļu valodā traffic quality, traffic safety, street reconstruction
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 23.01.2012 16:23:49