Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Paliekošo veidņu pielietojuma analīze tiltu būvniecībā” („Gājēju pārvada projekts Ventspilī Lielajā prospektā”)
Nosaukums angļu valodā „Analysis of Remaining Formwork in Bridge Construction” („Project of Pedestrian Bridge in Liela Avenue In Ventspils ”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs prof. A.Paeglītis
Recenzents asist. V.Straupe
Anotācija Bakalaura darba pamatā ir pētījums par pieliekošo veidņu izmantošanu tiltu būvniecībā Latvijā. Šīs metodes izmantošana palīdz ievērojami saīsināt būvdarbu ilgumu, kā arī samazināt izmaksas. Pieliekošie veidņi sastāv no plātnēm, kuras veido tilta laiduma pamatu. Bakalaura darbā ir aprakstīti plātņu pamatveidi: dzelzsbetona un tērauda. Detalizēti apskatīts dzelzsbetona plātņu sastāvs. Pētījuma pamatā ir darba pirmajā daļā aprakstītie dati. Šie dati tika izmantoti, lai atrastu visracionālāko betona sastāvu. Rezultātā, laboratorijā tika izgatavotas trīs pieliekošo veidņu dzelzsbetona plātnes no betona ar atšķirīgu sastāvu un piedevam. Plātnes izturēja ielieces un plaisu veidošanas pārbaudi. Pamatojoties uz pirmo pētījumu rezultātiem, tika izveidotas divas dažāda garuma plātnes no vislabākā betona sastāva. Plātnes izturēja ielieces un plaisu veidošanas pārbaudi. Rezultāti ir parādīti grafiski un ir sastādīti secinājumi.
Atslēgas vārdi Tilts, paliekošie veidņi
Atslēgas vārdi angļu valodā Bridge, permanent formwork
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 20.01.2012 02:03:05