Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Cementbetona segu lietošanas un būvniecības aktualitāte un perspektīvas Latvijā” („Ganību dambja, Tvaika ielas, Tilta ielas, Duntes ielas mezgla rekonstrukcija Rīgā”)
Nosaukums angļu valodā „Construction Urgency and Prospects of Cement Concrete Surfacing Usage in Latvia” („Reconstruction of Ganibu Dam, Tvaika Street, Duntes Street Junction in Riga”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Prof. A.Zariņš
Recenzents
Anotācija Bakalaura darba tēma ir „Cementbetona segu lietošanas un būvniecības aktualitāte un perspektīvas Latvijā”. Bakalaura darbā tika noskaidroti cementbetona segumu veidi un to īpašības, un tās salīdzinātas ar asfaltbetona segumiem. Izmantojot dažādus literatūras avotus, tika noskaidrota šādu segumu aktualitāte, kā arī perspektīvas Latvijā. Pētījuma daļā tika noskaidrota cementbetona segu un asfaltbetonu segu ietekme uz vidi un ekonomiskie apstākļi, un veikts salīdzinājums. Darba noslēdzošajā daļa ir sniegti secinājumi un turpmākais pētījuma virziens. Inženierprojekta tēma ir Ganību dambja, Tvaika ielas, Tilta ielas, Duntes ielas mezgla rekonstrukcija Rīgā. Inženierprojekts sastāv no izejas datiem, paskaidrojuma raksta, specifikācijām un grafiskiem rasējumiem. Rekonstrukcijas ģenerālvariantā tika izprojektēts dubultais rotācijas aplis ar vienu braukšanas joslu. Konstruktīvi tiek risināta segas nomaiņa un slēgta ūdens atvades sistēma. Bakalaura darba ar inženierprojektu apjoms ir 144 lapaspuses, kurās ietilpst 9 tabulas un 41 attēls. Darbā tika izmantoti 34 dažādi informatīvie avoti. Rasējumu skaits – 10.
Atslēgas vārdi cementbetons
Atslēgas vārdi angļu valodā concrete roads
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 19.01.2012 13:03:56