Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Augstas veiktspējas betona pielietošanas veidi un tā efektivitātes analīze tiltu konstrukcijās” („Ceļa pārvada rekonstrukcija uz A3 0,3 km”)
Nosaukums angļu valodā „High-Performance Concrete Application Methods and its Effectiveness Analysis in Bridge Constructions” („Reconstruction of Road Overpass on A3 0,3 km”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Prof. A.Paeglītis
Recenzents
Anotācija Bakalaura darba nosaukums Augstas veiktspējas betona pielietošanas veidi un tā efektivitātes analīze tiltu konstrukcijās. Darbā sniegta vispārēja informācija par augstas veiktspējas betonu, tā sastāvā esošajiem materiāliem, tā pielietošanas jomām, iestrādāšanas paņēmieniem, kvalitātes kontroli, izpētīta augstas veiktspējas betona ekonomiskā efektivitāte, veikta augstas veiktspējas betona efektivitātes analīze tiltu konstrukcijās. Darbs sniedz informāciju par augstas veiktspējas betona pielietošanas veidiem un priekšrocībām, izmantojot to tiltu konstrukcijās. Inženierprojekta nosaukums Ceļa pārvada rekonstrukcija uz A3 0,3 km. Inženierprojekta darbā ir izstrādāts sēnītes mezgla ceļu pārvads pār rotācijas apli virzienā uz Valmieru. Šī ceļu pārvada rekonstrukcijas projekta mērķis bija izstrādāt ekonomiski pamatotu un esošajiem apstākļiem piemērotu ceļu pārvada variantu. Darbā ir iekļauts rekonstrukcijas variantu salīdzinājums, būvdarbu veikšanas apraksts, būvdarbu kalendārais plāns, galveno konstrukciju aprēķins, galveno konstrukciju rasējumi. Darbā 160 lpp. Teksts, 58 attēli, 58 tabulas, 32 nosaukumu informācijas avoti.
Atslēgas vārdi Augstas veiktspējas betona pielietošanas veidi un tā efektivitātes analīze tiltu konstrukcijās
Atslēgas vārdi angļu valodā Use of high-strength concrete and analysis of its efficiency in bridges
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 17.01.2012 22:41:57