Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Betona virsmas kvalitāte un to ietekmējošo faktoru analīze” („Tilta rekonstrukcija pār Ziemeļsusēju uz P76 Jēkabpils-Aizkraukle”)
Nosaukums angļu valodā „Concrete Surface Quality and Analysis of Its Influencing Factors” („Reconstruction of the Bridge over Ziemeļsusēja on P76 Jekabpils-Aizkraukle”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Prof. A.Paeglītis
Recenzents
Anotācija Bakalaura darbā Betona virsmas kvalitāte un to ietekmējošo faktoru analīze ir apskatīta ārējās vides, ķīmisko procesu un betona tehnoloģijas ietekme uz betona tiltu virsmas kvalitāti. Tāpat aprakstīti arī klimatiskie apstākļi Latvijā un klimata prognozes, jo klimata izmaiņas ir būtisks ietekmējošs faktors betona kvalitātei. Darba pētnieciskajā daļā darba autors apseko tiltus Latvijā, meklējot un pētot radušos betona virsmas bojājumus. Atrastie betona bojājumi fiksēti un analizēti, nosakot bojājumu veidus un to rašanās cēloņi. Veicot ietekmējošo faktoru analīzi un apkopojot iegūtos rezultātus, darba autors secina, ka betona tiltu virsmas kvalitāti ļoti būtiski ietekmē apkārtējā vide, betona virsmā notiekošie ķīmiskie procesi un betona izveides tehnoloģija. Darba autors sniedz priekšlikumus kādā veidā varētu samazināt apkārtējās vides un ķīmisko procesu ietekmi uz betona virsmas kvalitāti. Bakalaura darba kopējais apjoms ir 48 lapaspuses, tajā skaitā, 2 tabulas un 34 attēli. Inženierprojektā Tilta rekonstrukcija pār Ziemeļsusēju uz P76 Jēkabpils Aizkraukle veikti nepieciešamie izpētes un projektēšanas darbi, izstrādāti nepieciešamie aprēķini un rasējumi. Veicot tilta aplēsi, autors konstatē, ka tilta konstrukcija spēs uzņemt tai paredzētās slodzes, kā arī uzstādītās tehnoloģijas, lai nodrošinātu tilta (betona virsmas) kvalitāti un ilgizturību. Inženierprojekta kopējais apjoms ir 10 nodaļas, 86 lapaspuses, tajā skaitā, 17 tabulas, 45 attēli un 16 rasējumi.
Atslēgas vārdi Betona virsmas kvalitāte; Tilta rekonstrukcija
Atslēgas vārdi angļu valodā Concrete surface quality; Bridge reconstruction
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 19.01.2012 09:32:13