Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Ceļa seguma kvalitātes ietekme uz satiksmes drošību” („Beātes, Limbažu, Rubenes, Matīšu un Mālu ielas krustojuma rekonstrukcija Valmierā”)
Nosaukums angļu valodā „Influence of Road Surface Quality on Traffic Safety” („ Reconstruction of Beates, Limbazu, Rubenes, Matisu un Malu Street Intersection in Valmiera”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Prof. J.Smirnovs
Recenzents
Anotācija Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes, piektā kursa studenta Jāņa Puriņa bakalaura darba ar inženierprojektu tēma Ceļu seguma kvalitātes ietekme uz satiksmes drošību (Beātes, Limbažu, Rubenes, Matīšu un Mālu ielas krustojuma rekonstrukcija Valmierā). Bakalaura darbā izvirzītā problēma: Ceļa seguma kvalitāte negatīvi vai pozitīvi ietekmē satiksmes drošību. Pētījuma mērķis ir izpētīt un analizēt kā un cik ļoti seguma kvalitāte mijiedarbojas ar satiksmes drošību, un kā mainās ceļa satiksmes negadījumu skaits atkarībā no seguma kvalitātes izmaiņām. Pētījuma objekts ceļa seguma un satiksmes drošības mijiedarbība. Izvirzītā mērķa sasniegšanai tika noteikti šādi darba uzdevumi: Literatūras analīze Teorijas apskats Pētījums Secinājumi Darba saturs: Bakalaura darba saturs 40 lapas, 20 attēli, 10 tabulas, 23 grafiki un 12 nosaukumu literatūras avoti. Inženierprojekta saturs 80 lapas, 9 attēli, 9 tabulas,1 grafiks un 15 rasējumi.
Atslēgas vārdi Segums, Kvalitāte, Satiksmes drošība, Dati,
Atslēgas vārdi angļu valodā Pavement, quality, traffic safety, data
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 14.01.2012 13:57:12