Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Ceļu satiksmes drošības uzlabošanas tehnisko līdzekļu efektivitātes analīze” („Kaivas ielas un Lubānas ielas mezgla risinājums”)
Nosaukums angļu valodā „Effectiveness Analysis of Road Traffic Safety Technical Devices” („Junction Solutions of Kaivas Street and Lubanas Street”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Prof. J.Smirnovs
Recenzents
Anotācija Bakalaura darbs ir izstrādās Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātē, Transportbūvju institūtā par tēmu Ceļu satiksmes drošības uzlabošanas tehnisko līdzekļu efektivitātes analīze. Darbā ir salīdzināti vairāki tehniskie elementi un sniegts izvērtējums par to efektivitāti. Darba sākumā tiek sniegts ieskats par ceļu satiksmes negadījumu (CSNg) iemesliem, to uzskaiti un iespējamajiem risinājumiem negadījumu skaita mazināšanai. Pētījumu daļā tiek apskatīti vairāki inženiertehniskie risinājumi, kas tiek pielietoti satiksmes uzlabošanai un tiek izvērtēta to efektivitāte. Darba nobeigumā ir daži ieteikumi un secinājumi par tehnisko līdzekļu efektivitāti. Bakalaura darbs sastāv no: 48.lpp, 14 attēliem, 13 tabulām, 10 izmantotās literatūras avotiem. Inženierprojekts ir izstrādās Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātē, Transportbūvju institūtā par tēmu Kaivas un Lubānas ielas mezgla risinājums. Darbā ir veikta esošās situācijas izvērtēšana, intensitātes noteikšana un prognoze. Izejot no spēkā esošo standartu prasībām ir veikts Kaivas un Lubānas ielas mezgla risinājums. Inženierprojekts sastāv no: 70.lpp., 5 attēliem, 32 tabulām un 8 rasējumiem.
Atslēgas vārdi Ceļu satiksmes drošība, Negadījumu analīze, Ceļa tehniskie elementi
Atslēgas vārdi angļu valodā Road Traffic Safety Technical Devices
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 13.01.2012 23:20:42