Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Muitas un nodokļu administrēšana
Nosaukums "Iedzīvotāju ienākuma nodokļa administrēšanas problēmas VID nodokļu pārvaldes Rīgas nodokļu administrēšanas daļas Vidzemes priekšpilsētas klientu apkalpošanas centrā"
Nosaukums angļu valodā "Personal Income Tax Administration Problems at SRS Riga Tax Administration Department of National Tax Board in Vidzemes Suburban Customers Service Centre"
Struktūrvienība 22315 Muitas un nodokļu katedra
Darba vadītājs K. Ketners, RTU profesors, Dr.oec.
Recenzents A. Segliņa, VID Nodokļu pārvaldes
Anotācija Diplomdarbs. Iedzīvotāju ienākuma nodokļa administrēšanas problēmas VID nodokļu pārvaldes Rīgas nodaļas administratīvās daļas Vidzemes priekšpilsētas klientu apkalpošanas centrā. Rīga: 2011. 65 lpp. Diplomdarba mērķis ir iepazīties ar iedzīvotāju ienākuma nodokļa administrēšanas procesa problēmām, veikt šo problēmu izvērtēšanu un izstrādāt priekšlikumus IIN administrēšanas uzlabošanai. Šī mērķa sasniegšanai tiks veikti sekojoši uzdevumi: 1. Speciālajā ekonomiskajā literatūrā, likumdošanas aktos un ar citu informācijas avotu palīdzību iepazīties ar iedzīvotāju ienākuma nodokļa būtību un administrēšanu; 2. Izpētīt iedzīvotāju ienākuma nodokļa administrēšanas procesu un tā problēmas VID; 3. Izvērtējot atklātās iedzīvotāju ienākuma nodokļa administrēšanas problēmas, izstrādāt priekšlikumus šī nodokļa administrēšanas uzlabošanai. Diplomdarbs sastāv no divām daļām. Pirmajā daļā ir aprakstīta IIN sistēma un šī nodokļa vispārīgs raksturojums. Otrajā daļā ir analizēti ar iedzīvotāju ienākuma nodokļa apliekamie ienākumi un nodokļa iekasēšanas veidi, kā arī pētītas ar šā nodokļa administrēšanas problēmas VID. Diplomdarba pētījuma objekts ir iedzīvotāju ienākuma nodokļa sistēma, priekšmets nodokļa administrēšanas procedūras. Diplomdarba pētīšanas metodes - vispārpieņemtās ekonomikas zinātnes metodes: statistiskās, grupēšanas, empīriskās analīzes metodes. Diplomdarba nobeigumā ir apkopoti secinājumi par iedzīvotāju ienākuma nodokļa administrēšanas problēmām un priekšlikumi šī nodokļa administrēšanas uzlabošanai. Diplomdarba apjoms ir 65 lappuses, tas satur 19 tabulas, 8 attēlus un 36 izmantotās literatūras avotus.
Atslēgas vārdi Iedzīvotāju ienākuma nodokļa administrēšanas problēmas VID
Atslēgas vārdi angļu valodā Personal Income Tax Administration Problems at SRS
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 14.06.2011 19:33:42