Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums "Septiņstāvu dzīvojamā ēka ar pazemes autostāvvietu"; inženierprojekts "Betona klases pamatojums dzelzsbetona konstrukcijās"
Nosaukums angļu valodā "Seven-storey Dwelling House with an Underground Parking"; Engineering Design Project "Choice of Concrete Grade in Ferroconcrete Constructions"
Struktūrvienība 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Darba vadītājs Prof. L.Pakrastiņš
Recenzents
Anotācija Pētījuma problēmas būtība ir betona klases piemērošanas algoritma trūkums. Pētījuma mērķis ir tuvoties izpratnei, vai gūt atziņas par notiekošiem procesiem, pielietojot dažādas klases betonus, kā arī, dot rekomendācijas un pamatojumus turpmākiem pētījumiem. Pētījuma pirmajā daļā ir aprakstīti uzstādījumi, ierobežojumi un izejas dati pētījuma veikšanai. Rezultāti tiek iegūti no Microsoft Excel programmā speciāli izveidotiem algoritmiem šim pētījumam. Rezultāti tiek atspoguļoti tabulu veidā, ar vispārpieņemtiem apzīmējumiem. Pētījumā ir uzrādīta tikai viena Datu ieguves tabula ar atšifrējumu, kā paraugs, jo pētījuma rezultāti ir sakopoti no 24 vienādām šādām tabulām ar atšķirīgiem izejas datiem un rezultātiem, kur viena tabula satur 229 rindas. Rezultātu apkopojums ir sistematizēts 6 atšķirīgās, bet līdzīgās pēc formas tabulās ar mērķi gūt priekšstatu un pārskatu par notiekošiem procesiem un likumsakarībām. Pielikumā ir uzrādīta Datu ieguves tabulas datu izcelsme. Noslēgumā secinājumi un rekomendācijas. Diplomprojekta publicētā daļa sastāv no 100 lappusēm, 39 tabulām, 7 grafiskiem attēliem, 1 pielikuma un tā izstrādē tika izmantoti 14 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi ""Betona klases pamatojums dzelzsbetona konstrukcijās"", ""Septiņstāvu dzīvojamā ēka ar pazemes auto
Atslēgas vārdi angļu valodā ""Choice of Concrete Grade in Ferroconcrete Constructions"", ""Seven-storey Dwelling House with an U
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 14.06.2011 13:18:32