Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums "Porainu betonu ilgmūžības izvērtējums dzīvojamo māju būvniecībā"; inženierprojekts "Ražošanas objekta "Maizes ceptuve" (1500m²) izbūve"
Nosaukums angļu valodā "Evaluation of the Longevity of Porous Concrete in the Construction of Dwelling Houses"; Engineering Design Project "Construction of Production Facilities Bakery (1500m²)"
Struktūrvienība 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Darba vadītājs Prof. A.Korjakins
Recenzents
Anotācija ANOTĀCIJA Inženiera bakalaura diploms sastāv no divām daļām: Inženierprojekts: Ražošanas objekta maizes ceptuve (1500m2) izbūve Pētnieciskās daļa: Poraino betonu ilgmūžības izvērtējums dzīvojamo māju būvniecībā Bakalaura darbā izpētīts poraino betona bloku galvenās īpašības, montāžas tehnoloģija, galvenie raksturlielumi. Tika veikta gāzbetona bloku ilgmūžības izpēte pēc zinātnieku metodikas vienlaicīgi veicot tehnisko parametru salīdzināšanu gāzbetona mūra konstrukcijai dabīgos apstākļos un pietuvināti dabīgajiem apstākļiem labotatorijā 4.5 gadu laikā. Bakalaura darbā ir aprēķināta gāzbetona ēkas ilgmūžība. Veikts gāzbetona ēkas vienslāņu un daudzslāņu siltumnoturības salīdzinājums. Pamatojoties uz veiktajiem pētījumiem tika veikta mitruma ietekmes analīze uz sienas konstrukciju. Inženiera darba ietvaros izstrādāts ēkas projekts, kurā sistematizētas, nostiprinātas un paplašinātas teorētiskās un praktiskās zināšanas izvēlētajā specialitātē un šīs zināšanas pielietotas konkrēto zinātnisko, tehnisko, ekonomisko un ražošanas uzdevumu risināšanā. Inženierprojekts sastāv no divām daļām: paskaidrojošās daļas un grafiskās daļas. Paskaidrojošajā daļā aprakstīti principiālie inženiertehniskie risinājumi, ir veikts iespējamo variantu tehniski-ekonomiskais salīdzinājums un ietverti galveno nesošo elementu aprēķini. Projektētā ēka ir tērauda karkasu ēka, savienota ar gāzbetona bloku mūri. Inženierprojektā tika veikti karkasa ēkas kopnes, kolonnu un pamatu aprēķins, kā arī tika veikts ēkas siltumtehniskais apreķins un tāmju dokumentācijas izstrāde. Grafiskā darba daļā ir parādīta ēkas konstruktīvā shēma un galvenās nesošās konstrukcijas, kā arī ēkas plāni, griezumi un fasādes. Inženiera bakalaura diploma apjoms 167 lapaspuses un 10 A1 grafiskās daļas formāta rasējumu lapas, tai skaitā 24 tabulas, 56 attēli.
Atslēgas vārdi Poraina betona ilgmūžības izvērtējums dzīvojamo māju būvniecībā
Atslēgas vārdi angļu valodā Evaluation of the Longevity of Porous Concrete in the Construction of Dwelling Houses
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 12.06.2011 18:05:29