Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums "Metāla jumta seguma materiāli un to pielietojums būvniecībā"; inženierprojekts "Ogres sporta centra universiālā sporta halle"
Nosaukums angļu valodā "Metal Roofing Materials and their Application in Construction"; Engineering Design Project "Universal Sports Hall of the Ogre Sports Centre"
Struktūrvienība 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Darba vadītājs P.Kara
Recenzents J.Grabis
Anotācija Profesionālā bakalaura studiju noslēguma darbā izstrādāts inženierprojekts Ogres sporta centra universālā sporta halle un bakalaura darba pētījums Metāla jumta seguma materiāli un to pielietojums būvniecībā. Bakalaura darbs ietver divas daļas analītisko un pētniecisko. Analītiskajā daļā aprakstīts jumtu metāla segumu veidu raksturojums, klimatiskās iedarbes uz jumta segumu, jumta metāla segumiem izmantojamie materiāli un to pielietojums. Atsevišķi ir apskatīta segumu ierīkošanas specifika jumtiem ar koka un metāla nesošām konstrukcijām. Darbā veikta metāla jumtu segumu salīdzināšana pēc metāla seguma pārklājuma garantijas un kalpošanas laika, dažādu jumtu metālu segumu svars, montāžas izmaksas, dažādu metālu segumu ekspluatācijas izmaksas, parādīti jumta seguma izvēles kritēriji. Aprakstītas metāla seguma ierīkošanas īpatnības un iespējamās kļūdas montāžas un ekspluatācijas laikā. Inženierprojekta daļā izstrādāts sporta halles projekts. Veikti nepieciešamie metāla un betona konstrukciju aprēķini atbilstoši Eiro normu prasībām. Veikti būvdarbu ekonomiskie aprēķini. Izstrādāts būvdarbu kalendārais grafiks ar nepieciešamo strādnieku skaitu, būvmašīnu izmantošanas laiku un materiālu piegāžu grafikiem. Aprakstītas galvenās darbu drošības prasības veicot darbus ar kravas celšanas mehānismiem, strādnieku pienākumi un prasības kravu pārvietošanas laikā. Profesionālā bakalaura darba apjoms ir 206 lapas puses, kas ietver bakalaura daļu (A daļu) tekstu 72 lapas pušu apmērā, tai skaitā 21 tabula un 70 attēlus, un inženierprojekta daļu (B daļu) ar tekstu 123 lapas pušu apmērā, 37 tabulām, 44 attēliem un A1 formāta rasējuma 9 lapām.
Atslēgas vārdi universālā sporta halle metāla jumtu segumi
Atslēgas vārdi angļu valodā universal Sports Hall metal roofing materials and their application
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 10.06.2011 17:48:52