Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums "Sendvičpaneļu norobežojošo konstrukciju tehniski-ekonomiskais salīdzinājums"; inženierprojekts "Atdzelzošanas stacija Kauguros"
Nosaukums angļu valodā "Technical and Economical Comparison of Sandwich Panel Enclosing Structures"; Engineering Design Project "Iron Removal Plant in Kauguri"
Struktūrvienība 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Darba vadītājs doc.M.Vilnītis
Recenzents J.Kaskevičs
Anotācija Diplomdarbs sastāv no divām daļām: Bakalaura pētnieciskās daļas un Inženierprojekta. Bakalaura pētnieciska daļas temats ir Sendvičpaneļu norobežojošo konstrukciju tehniski-ekonomiskais salīdzinājums. Dotajā darba nodaļā tika izpētīti tādi pamatjautājumi kā tehniskais raksturojums, sendvičpaneļu montāža un stiprināšana, ekspluatācija un remonts, kā arī sendvičpaneļu ekonomiskas priekšrocības. Inženierprojektā izstrādāts objekts Ūdens atdzelžošanas stacija, Kauguros, Jūrmalā. Jaunā Kauguru dzeramā ūdens atdzelžošanas stacija ļaus uzlabot Jūrmalas dzeramā ūdens kvalitāti, samazinot paaugstināto dzelzs saturu. Bioloģiskās ūdens atdzelžošanas iekārtu vidējā plūsma būs 4600 md. Projektā tiek veikti aprēķini pamatiem, kolonnai un kopnei. Darbā ir iekļauts būvdarbu tehnoloģiju apraksts, veikti konstrukciju ekonomiskie salīdzinājumi, aprēķinātas būvdarbu izmaksas, aprakstīti darba drošības risinājumi, kā arī sagatavots darba organizācijas projekts un izstrādāti visi ar projektu un aprēķiniem saistītie rasējumi. Darbs sastāv no 131 lapas. Tekstā ir ievotots 51 attēls, 24 tabulas un 45 informācijas avoti. Pievienoto rasējumu lapu skaits 8.
Atslēgas vārdi Sendvičpaneļu norobežojošo konstrukciju tehniski-ekonomiskais salīdzinājums
Atslēgas vārdi angļu valodā ""Technical and Economical Comparison of Sandwich Panel Enclosing Structures
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 09.06.2011 22:45:41