Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Elektrotehnoloģiju datorvadība
Nosaukums "Adaptīvās sildīšanas, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas izstrāde ar izplūdušo loģikas programmējamo kontrolleru"
Nosaukums angļu valodā "Adaptive heating, ventilation and air conditioning system development with fuzzy logic programmable controller"
Struktūrvienība 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts
Darba vadītājs M.Gorobecs, A.Ļevčenkovs
Recenzents
Anotācija Inženierproekts tika izstrādāts ar mērķi izveidot adaptīvo sildīšanas, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu ar izplūdušās loģikas programmējamo kontrolleri. Izplūdušās loģikas pielietošana tehnoloģisko procesu automatizācijas uzdevumu risināšanā kļūst arvien aktuālāka, jo nereti projektējot dažāda veida iekārtas, nākties operēt ar nenoteiktiem, jeb izplūdušiem datiem un nosacījumiem. Darba gaitā tiek veikts sildīšanas, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas(SVGK) sistēmas sastāvdaļu pārskats. Sīkāk ir aprakstīts gaisa kondicionēšanas sistēmas darbības princips un tās automātizācijas uzdevumi. Ir aplūkota izplūdušās regulēšanas struktūra un kontrollera ar izplūdušo loģiku funkcionēšana. Iegūtas teoretiskās zināšanas izplūdušajā loģikā tiek pielietotas mikrokontrollera Siemens Simatic S7-200 programmas izveidei lai vadītu SVGK sistēmas darbību.
Atslēgas vārdi Adaptīvā SVGK sistēma ; programmējamie kontrolleri; izplūdusī loģika
Atslēgas vārdi angļu valodā Adaptive HVAC system; programmable controller; fuzzy logic
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 05.06.2011 16:33:25