Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Muitas un nodokļu administrēšana
Nosaukums "Pievienotās vērtības nodokļa pārmaksas administrēšana VID Nodokļu pārvaldes Vidzemes nodokļu administrēšanas daļas Ogres klientu apkalpošanas centrā"
Nosaukums angļu valodā "Value Added Tax Refund Administration at State Revenue Service Tax Board Vidzeme Tax Administration Department Ogre Customers Service Centre"
Struktūrvienība 22315 Muitas un nodokļu katedra
Darba vadītājs N.Jezdakova, RTU praktiskā docente, Mg.oec.
Recenzents I.Bahanovska, VID Nodokļu pārvaldes direktora vietniece
Anotācija Diplomdarba tēma ir Pievienotās vērtības nodokļa pārmaksas administrēšana VID Nodokļu pārvaldes Ogres klientu apkalpošanas centrā. Diplomdarbā tiek pētīti VID Nodokļu pārvaldes Ogres klientu apkalpošanas centra sniegtie materiāli par pievienotās vērtības nodokļa pārmaksātām summām. Diplomdarbs satur sevī titullapu, anotācijas divās valodās latviešu un angļu valodā attiecīgi, satura rādītāju, ievadu, pirmo daļu, kurā tiek aprakstīta teorija par pievienotās vērtības nodokli, otro daļu, kurā tiek konkrētāk aprakstīta teorija par pievienotās vērtības nodokļa pārmaksu un atmaksu struktūru, trešo daļu, kurā ir aprakstīts pētījums par pievienotās vērtības nodokļa pārmaksu VID Ogres klientu apkalpošanas centrā. Trešā daļa satur 13 attēlus, kuros grafiski attēlots pievienotās vērtības nodokļa pārmaksu summu dinamika, un procentuāli parādīti pārmaksu izaugsmes tempi. Trešā daļa satur sevī 3 tabulas, ar datiem par pievienotās vērtības nodokļa pārmaksas veidiem. Darbs iekļauj sevī secinājumus un priekšlikumus, kā arī darbā lietotu materiālu un avotu bibliogrāfisko sarakstu. Darbs tika izstrādāts pēc visiem pieņemtiem nolikumiem un darba apjoms ir 62 lapaspuses.
Atslēgas vārdi Pievienotās vērtības nodokļa pārmaksas administrēšana
Atslēgas vārdi angļu valodā Value Added Tax (VAT) Refund Administration
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 03.06.2011 20:19:51