Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Ģeomātika
Nosaukums Ģeotelpisko datu izmantošana pašvaldības funkciju pildīšanai
Nosaukums angļu valodā Use of Geospatial Data for the Fulfillment of Self-Governmental Functions
Autors Gunta Ņesterenko
Struktūrvienība 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments
Darba vadītājs M.Kaļinka
Recenzents E.Rutkovska
Anotācija Bakalaura darba ar inženierprojekta daļu temats ir „Ģeotelpisko datu izmantošana pašvaldības funkciju pildīšanai. Ģeotelpisko datu izmantošana Jēkabpils pilsētā”. Darbs sastāv no nodaļām, apakšnodaļām, nobeiguma. Darba apjoms ir 80 lapas. Darba izstrādes procesā izmantotie informācijas avoti – Latvijas Republikas normatīvie akti, publikācijas interneta resursos. Darbā ietvertas nodaļas, kur tiek aprakstīta ģeotelpiskās informācijas teorētiskā puse – ģeotelpisko datu veidi, iegūšanas avoti, precizitāte, publicitāte, pārvaldība, regulējošā likumdošanas bāze. Apkopoti dati par ģeotelpiskās informācijas sistēmām Latvijā – to veidi, datu uzturētāji, sistēmās ietvertie dati un to pielietošana pašvaldībās funkciju pildīšanā. Apskatītas populārākās ĢIS programmatūras un to iespējas. Vadoties no pašvaldības autonomajām funkcijām, veikta izpēte par pašreizējo un iespējamo ĢIS pielietošanu, to pildīšanai. Inženierprojekta daļā veikta informācijas apkopošana un analīze par ĢIS pielietošanu Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, ūdenssaimniecības un apsaimniekošanas jomā. Darba nobeigumā izklāstīti autora secinājumi un priekšlikumi.
Atslēgas vārdi Ģeotelpisko datu izmantošana pašvaldības funkciju pildīšanai. Ģeotelpisko datu izmantošana Jēkabpils pilsētā
Atslēgas vārdi angļu valodā The theme of the bachelor work with the engineering project is "Use of Geospatial Data for the Fulfilment of Self-Governmental Functions.
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 08.06.2016 10:19:29