Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Telekomunikācijas
Nosaukums Pasīvo optisko tīklu novērtējums
Nosaukums angļu valodā Evaluation of passive optical networks
Autors Belal Wajdi M Etrish
Struktūrvienība 02A00 Ārzemju studentu departaments
Darba vadītājs Vjačeslavs Bobrovs
Recenzents Ģirts Ivanovs
Anotācija Šis bakalaura darbs ir novērtēts pasīvo optisko tīklu tehnoloģijas, izmantojot dažādus lāzera pilnvaras attiecībā uz dažādu šķiedru garumu, izmantojot un projektēšana FTTH GPON tīklu un atbalstot ITU-T G984 standartus. Darbs sākas ar teorētiskā daļa apraksta nozīmi FTTx tīklu un nodrošinot ilustrācijas par par PON tīklu veidiem, pamatojoties uz pastāvēja standartiem. Arī tas sniedz dažas ilustrācijas par FTTH arhitektūra, izvietošanu, izmaksas, testēšanu un biznesa plānošanu tīkli jāizvieto pa konkrētiem šķiedras garumiem. Praktiskais darbs tika veikta, izmantojot RSOFT OptSim Programmatūras izstrādātu trīskāršā FTTH GPON tīkla pārraidīt datus / VoIP un CATV pār pašas šķiedras un novērtē, izmantojot dažādus lāzera pilnvaras attiecībā uz dažādu šķiedru garuma. Arī vērtēja kvalitāti, GAR un acs atveres saņemto signālu un mēra zaudējumi radās pārvades procesā visā tīklā. arī tika izvērtēta un apspriests par pārraidīto kanālu tajā pašā šķiedru garuma nelineāro efektu uz 20km attālumā. Darbs ir 80 lapaspuses garš, tajā ir 61 attēli, 35 tabulas un pielikums.
Atslēgas vārdi FTTH, PON, Passive Optical Networks, Eye Diagram, OptSim, GPON, EPON, BPON, BER, QAM, Network, Networks, CATV, IPTV, Testing, Voip, Data, SMF, Fiber, Optic Fibers, Evaluations, Laser, data transmission, voice transmission, bit rate, data rate, NRZ, Signal, Links, Triple Play FTTH Network, Bandwidth, RFOG, technology, Solutions, FTTB, FTTC, WDM-PON, Ethernet, TV, 16-QAM
Atslēgas vārdi angļu valodā FTTH, PON, Passive Optical Networks, Eye Diagram, OptSim, GPON, EPON, BPON, BER, QAM, Network, Networks, CATV, IPTV, Testing, Voip, Data, SMF, Fiber, Optic Fibers, Evaluations, Laser, data transmission, voice transmission, bit rate, data rate, NRZ, Signal, Links, Triple Play FTTH Network, Bandwidth, RFOG, technology, Solutions, FTTB, FTTC, WDM-PON, Ethernet, TV, 16-QAM
Valoda eng
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 29.05.2016 17:36:10