Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transporta sistēmu inženierija
Nosaukums Torņakalna dzelzceļa kravu termināla modernizācija ar mērķi palielināt darbības efektivitāti.
Nosaukums angļu valodā Modernization of Tornakalns Rail Freight Terminal with the Aim to Increase Its Operating Efficiency.
Autors Kristīne Ļihanova
Struktūrvienība 25100 Aeronautikas institūts
Darba vadītājs Viktors Feofanovs
Recenzents Aleksandrs Urbahs
Anotācija Maģistra darba nosaukums ir “Torņakalna dzelzceļa kravu termināla modernizācija ar mērķi palielināt darbības efektivitāti”. Darbā, par galveno pētījuma objektu tika izvēlēts Torņakalna apvienots kravu parks. Galveniemaģistra darba mērķi ir Torņakalna termināla modernizācijas pasākumu noteikšana. Pirmā maģistra daļa ir teorētiska. Šīs darba daļa tiek atspoguļota Latvijas dzelzceļa tīkla loma Latvijas ekonomikā, kā arī tika analizēta uzņēmuma SIA “Latvijas Dzelzceļš” struktūra, darbības sfēra un attīstības tendences. Tika izskatīta arī Torņakalna apvienotas kravu stacijas struktūra un darba organizēšanas struktūra. Otra maģistra darba daļa ir aprēķinu daļa. Šīs darba daļas ietvaros, tiek veikti galvenie Torņakalna apvienotās stacijas darbības efektivitātes aprēķini, kas ir balstīti uz parka vagonu apgrozījuma statistiskiem datiem. Maģistra darba secinājumos tiek analizēta visa iegūta informācija par Torņakalna parka vagonu apstrādes spējām, izveidoti secinājumi, kas balstās uz iegūtas informācijas analīzes un izvirzīti priekšlikumi par izpētīta jautājuma risināšanas iespējām. Dota maģistra darba apjoms ir 83 lappuses, 25 attēli, tajā skaitā 6 aprēķinu grafiki, 10 tabulas, 42 formulas un 15 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi Torņakalna dzelzceļa kravu termināla modernizācija ar mērķi palielināt darbības efektivitāti.
Atslēgas vārdi angļu valodā odernization of Tornakalns Rail Freight Terminal with the Aim to Increase Its Operating Efficiency
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 18.05.2016 14:06:15