Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transporta sistēmu inženierija
Nosaukums Vairumtirdzniecības uzņēmuma efektivitātes paaugstināšana ieviešot inovatīvas tehnoloģijas.
Nosaukums angļu valodā Enhancing the Efficiency of a Wholesale Company Through the Introduction of Innovative Technologies.
Struktūrvienība 25100 Aeronautikas institūts
Darba vadītājs Vladislavs Ņesterovskis
Recenzents Viktors Feofanovs
Anotācija Maģistra darba tēma ir „Vairumtirdzniecības uzņēmuma efektivitātes paaugstināšana ieviešot inovatīvas tehnoloģijas”. Darba mērķis ir paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti, izpētot un dodot priekšlikumus noliktavas ikdienas darbu uzlabošanai, lai lietderīgi tiktu izmantotas noliktavas platības un laiks, kas ir būtisks klientu apkalpošanā. No apkalpošanas ātruma ir atkarīga klienta apmierinātība, lai tiktu turpinātu sadarbību. Lielāko laiku no noliktavas darbībām aizņem preču komplektēšana, tādēļ ir svarīgi samazināt šo laiku, tādējādi panākot, ka tiks apkalpoti vairāki klienti. Lai samazinātu preču komplektēšanas laiku tika izpētītas dažādas inovatīvas noliktavas tehnoloģijas un piedāvāts ieviest noliktavā automatizētus preču atlasītāja robotus „Kiva” vai arī ieviest konveijera lenti un katru darbinieku aprīkot ar pārnēsājamu datoru un marķēšanas printeri, ar kuru palīdzību varētu veikt preču komplektāciju jau uz vietas, atlasot preces. Pēc darba aprēķina rezultātiem var redzēt, ka, ieviešot pilnībā automatizētus preču atlasītāja robotus, tiktu ietaupīts daudz laika, toties šīs inovatīvās tehnoloģijas izmaksas ir aptuveni astoņas reizes lielākas, nekā ieviešot lentas konveijeru un aprīkojot darbiniekus ar pārnēsājamiem datoriem. Darbs rakstīts latviešu valodā. Aprakstošās daļas apjoms sastāda 81 lpp., kas sastāv no sešām daļām. Darbā ir iekļauti 44 attēli, 6 informatīvas tabulas un 33 formulas.
Atslēgas vārdi Vairumtirdzniecības uzņēmuma efektivitātes paaugstināšana ieviešot inovatīvas tehnoloģijas
Atslēgas vārdi angļu valodā Enhancing the efficiency of a wholesale company through the introduction of innovative technologies
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 11.05.2016 11:38:14