Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana
Nosaukums „Latvijā ražoto medikamentu eksporta iespējas un problēmas Neatkarīgo Valstu Savienībā”
Nosaukums angļu valodā “Opportunities and Problems of Exporting Latvian Pharmaceutical Products in the Commonwealth of Independent States”
Struktūrvienība 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra
Darba vadītājs Lekt. N.Rudzītis
Recenzents Lekt. O.Bogdanova
Anotācija Aļinas Skrastiņas diplomdarbs Latvijā ražoto medikamentu eksporta iespējas un problēmas Neatkarīgo Valstu Savienībā ir veltīts Latvijā ražoto medikamentu eksporta iespēju un problēmu Neatkarīgo Valstu Savienībā izpētei un analīzei. Darba teorētiskajā daļā tika izpētīta un izanalizēta ķīmijas un farmācijas nozare, lielākie Latvijas medikamentu ražošanas uzņēmumi, tiesību akti, kas attiecas uz medikamentu eksportu Neatkarīgo Valstu Savienībā un Latvijas partnerības un sadarbības līgumi ar Neatkarīgo Valstu Savienību. Diplomdarba pētījuma daļā ir apskatīts un analizēts ķīmisko, farmaceitisko izstrādājumu un medikamentu eksports, eksporta iespējas un problēmas Neatkarīgo Valstu Savienībā. Diplomdarba apjoms 60 lpp., tabulas 3, attēli 13. Darbā tika izmantoti 46 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi Latvijā ražoto medikamentu eksporta iespējas un problēmas Neatkarīgo Valstu Savienībā
Atslēgas vārdi angļu valodā Opportunities and problems of exporting Latvian pharmaceutical products in the Commonwealth of Indep
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 30.05.2011 12:48:19