Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana
Nosaukums „Eiropas Savienības dzelzceļa transporta politika un VAS „Latvijas Dzelzceļš” starptautiskās konkurētspējas paaugstināšana”
Nosaukums angļu valodā “European Union Railway Transport Policy and Enhancement of International Competitiveness of the SJSC “Latvijas Dzelzceļš””
Struktūrvienība 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra
Darba vadītājs Lekt. O.Bogdanova
Recenzents Doc. P.Romāns
Anotācija Diplomdarba tēma ir „Eiropas Savienības dzelzceļa transporta politika un VAS „Latvijas dzelzceļš” starptautiskās konkurētspējas paaugstināšana”. Diplomdarba mērķis ir novērtēt VAS „Latvijas dzelzceļš” pozīciju vietējā dzelzceļa kravu pārvadājumu tirgū, noteikt Eiropas Savienības dzelzceļa transporta politikas tiesību aktu ietekmi uz tās konkurētspēju, kā arī izstrādāt VAS „Latvijas dzelzceļš” darbības stratēģiju koncerna konkurētspējas paaugstināšanai starptautiskajā tirgū. Lai sasniegtu diplomdarba mērķi, ir izvirzīti sekojoši uzdevumi: • izpētīt Eiropas Savienības dzelzceļa transporta kopējo politiku; • analizēt īstenoto Eiropas Savienības dzelzceļa transporta politikas tiesību aktu ietekmi uz VAS „Latvijas dzelzceļš” darbību; • izpētīt VAS „Latvijas dzelzceļš” darbības specifiku un pamatdarbības rādītājus; • izpētīt VAS „Latvijas dzelzceļš” konkurētspējas un attīstības galvenās problēmas; • novērtēt VAS „Latvijas dzelzceļš” konkurētspējas līmeni pēc finanšu pārskatu analīzes metodes; • sniegt priekšlikumus VAS „Latvijas dzelzceļš” konkurētspējas paaugstināšanai. Diplomdarbs sastāv no ievada, trīs nodaļām, secinājumiem un priekšlikumiem, izmantotās literatūras un avotu saraksta, ka arī no pielikumiem. Diplomdarba apjoms ir 71 lpp., neieskaitot 3 pielikumus. Diplomdarbs ietver 35 attēlus, 4 tabulas un tā izstrādē ir izmantoti 38 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi konkurētspēja, dzelzceļa transporta politika
Atslēgas vārdi angļu valodā competitiveness, railway transport policy
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 30.05.2011 08:58:28