Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Uzņēmējdarbība un vadīšana
Nosaukums "Informācijas tehnoloģiju uzņēmuma darbības efektivitātes palielināšanas projekts"
Nosaukums angļu valodā "Project for Increasing Efficiency of IT Company’s Business Performance"
Struktūrvienība 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Darba vadītājs Mg.oec. Vladimirs Šatrevičs
Recenzents Mg.oec. Leonards Budņiks, lektors
Anotācija ANOTĀCIJA Darba autores izvelētā diplomprojekta tēma ir „Informācijas tehnoloģiju uzņēmuma darbības efektivitātes palielināšanas projekts”. Darba mērķis ir veikt analīzi par uzņēmuma darbību un, balstoties uz aprēķinu rezultātiem, sniegt secinājumus un priekšlikumus uzņēmuma SIA „Tieto Latvia” darbības efektivitātes palielināšanai. Analīzes daļā apkopota informācija par uzņēmuma vēsturi un darbības veidu, divu faktoru motivācijas teoriju, biznesa procesu valodas metodēm un pielietojumu, kā arī par plānojuma stratēģiju. Aprēķinu daļā apkopoti anketēšanas rezultāti, izmaksu samazināšana, pateicoties „Thank you card” sistēmas ieviešanai; ar biznesa procesu valodu ir optimizēts projektu informācijas vadīšanas process; ar plānojuma stratēģiju tikusi veikta produktivitātes paaugstināšana. Tehnoloģiskajā daļā aprakstīts „Thank you card” sistēmas vadīšanas process, kā arī izvirzīti priekšlikumi tā uzlabošanai. Darbs uzrakstīts uz 83 lappusēm, satur 10 tabulas un 41 attēlu.
Atslēgas vārdi "Thank you card" sistēma, divu faktoru motivācijas teorija, biznesa procesu valoda, plānojuma stratēģija.
Atslēgas vārdi angļu valodā "Thank you card" system, two factors motivation theory, business process language, process-oriented strategy.
Valoda lv
Gads 2015
Darba augšupielādes datums un laiks 20.05.2015 08:55:38