Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Augstas stiprības betona pielietošanas tiltu konstrukcijās efektivitātes analīze” („Rīgas Ziemeļu transporta koridora 3. un 4. posma satiksmes būves projekts”)
Nosaukums angļu valodā „Effectiveness Analysis of High Strength Concrete Use in Bridge Construction” („Traffic Construction Project of Riga Northern Corridor 3rd and 4th Stage”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Prof. A.Paeglītis
Recenzents
Anotācija Bakalaura darba nosaukums Augstas stiprības betona pielietošanas tiltu konstrukcijās efektivitātes analīze. Darbā sniegta vispārēja informācija par augstas stiprības betonu oficiālajos standartos un tā sastāvā izmantoto materiālu analīze, izpētīta augstas stiprības betona pielietošana pasaulē jaunām tilta konstrukcijām, veikta augstas stiprības betona pielietošanas efektivitātes analīze tiltu konstrukcijās. Darba rezultāti sniedz informāciju par augstas stiprības betona izmantošanas ieguvumiem un pielietošanas iespējām tiltu konstrukcijās. Inženierprojekta nosaukums Rīgas Ziemeļu transporta koridora 3. un 4. posma satiksmes būves projekts.Inženierprojekta darbā ir izstrādāts jaunbūvējamā Rīgas Ziemeļu transporta koridora satiksmes pārvads pār dzelzceļu Rīga-Tukums. Šī tilta projektēšanas mēris bija izstrādāt ekonomiski pamatotu un apstākļiem piemērotas būves projekta izstrādi. Darbā ir iekauti būves varianti un to tehniski ekonomiskais salīdzinājums, konstrukciju aplēses un to izmantošanas pamatojums, tilta apraksts, precīzas norādes uz tā atrašanās vietu un konstrukciju rasējumi. Darbā: 175 lpp. teksts, 52 attēli, 10 grafiki, 52 nosaukumu informācijas avoti.
Atslēgas vārdi Augstas stiprības betona efektivitāte tiltu konstrukcijās
Atslēgas vārdi angļu valodā High strength concrete effectiveness in bridge constructions
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 09.05.2011 11:14:54