Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Betona virsmu aizsardzības metožu efektivitātes analīze” („Gājēju pārvada pār Kārļa Ulmaņa gatvi pie Kalnciema ielas projekts”)
Nosaukums angļu valodā „Efficiency Analysis of Concrete Surface Protection Methods” („Project of Pedestrian Overpass over Karla Ulmana Avenue at Kalnciema Street ”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Prof. A.Paeglītis
Recenzents
Anotācija Bakalaura darbs (ar inženierprojektu) sastāv no divām daļām. Bakalaura darba, kura tēma ir: „Betona virsmu aizsardzības metožu efektivitātes analīze" un inženierprojekta, kura mērķis ir uzprojektēt gājēju pārvadu pār Kārļa Ulmaņa gatvi pie Kalnciema ielas. Bakalaura darba mērķis ir analizēt betona virsmas aizsardzības metodes un veikt to efektivitātes salīdzināšanu. Bakalaura darba ietvaros autors analizē virsmu bojājumu veidus un cēloņus, kas tos izraisa, analizē standartus, kas nosaka prasības betona virsmas aizsardzībai, kā arī analizē esošo tiltu virsmu aizsardzības efektivitāti. Darbs ir strukturēts trīs nodaļās ar vienpadsmit apakšnodaļām. Katras nodaļas beigās ir secinājumi, kā arī bakalaura darba beigās ir nobeigums. Darbā iekļauti divdesmit attēli. Darba veikšanai tika izmantoti deviņi literatūras avoti Inženierprojektā izvēlētais pārvads pār Kārļa Ulmaņa gatvi ir būtiski nepieciešams, jo Tēriņu rajons ļoti strauji attīstās. Lai iedzīvotāji varētu tik uz lielveikaliem, kas ir Pleskodāles pusē tiem ir tālu jābrauc līdz apgriešanās vietai Kārļa Ulmaņa gatvē. Inženierprojekts strukturēts deviņās nodaļās un trīsdesmit septiņās apakšnodaļās, kā arī projekta ietvaros tika izstrādāti deviņi rasējumi. Inženierprojekta veikšanai tika izmantoti vienpadsmit literatūras avoti un viens interneta avots. Bakalaura darbs (ar inženierprojektu) kopējais apjoms ir simts četrdesmit deviņas lapaspuses.
Atslēgas vārdi Betona virsmu aizsardzība
Atslēgas vārdi angļu valodā Concrete surface protection
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 13.04.2011 18:12:57