Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Latvijā pielietojamo asfaltbetona marku analīze” („J.Endzelīna/Rostokas ielu posmā no Jūrkalnes ielas līdz PK 8+00 rekonstrukcija”)
Nosaukums angļu valodā „Analysis of Applicable Asphalt Concrete Marks in Latvia” („Reconstruction of J.Endzelina/Rostokas Street Section from Jurkalnes Street to PK 8+00”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs lekt. B. Jeļisejevs
Recenzents
Anotācija Darbā apzinātas Latvijā visvairāk pielietojamās asfaltbetona markas, to īpašības. Apkopoti dati par paliekošo deformāciju attīstību iemesliem Latvijā. Noteikti nekvalitatīvo ceļa segumu cēloņi un izteikti priekšlikumi to kvalitātes uzlabošanai. Veikta dažādu asfaltbetona marku īpatnību analīze praksē, pie to ieklāšanas. Noteikts darbības virziens turpmākajiem pētījumiem. Inženierprojektā tika rekonstruēts J.EndzelīnaRostokas ielu posms. Projektējot ielu, aprēķini galvenokārt tika balstīti uz satiksmes drošības koeficienta vērtību. Rekonstruējamais posms ir 800m garš, ar sešiem pieslēgumiem un ar lielu J.Endzelīna un Jūrkalnes ielu krustojumu. Darba apjoms 133 lapas, 27 attēli, 38 tabulas un 32 nosaukumu literatūras avoti.
Atslēgas vārdi Latvijā pielietojamās asfaltbetona markas; J.EndzelīnaRostokas ielu rekonstrukcijas projekts
Atslēgas vārdi angļu valodā Asphalt Concrete Marks Applicable in Latvia; Reconstruction of J.EndzelinaRostokas Street section
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 18.04.2011 11:21:55