Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language Caurteku konstruktīvie risinājumi, pielietojums un aprēķini (Sanatorijas ielas rekonstrukcija posmā no Dzintaru ielas līdz Pk 08+15 Ventspilī)
Title in English Design Solutions, Application and Calculations of the Culverts (Reconstruction of Sanatorija Street Section from Dzintaru Street to Pk 08+15 in Ven
Author Kristaps Kivilands
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor A.Zariņš
Reviewer
Abstract Bakalaura darba (ar inženierprojektu) tēma ir Caurteku konstruktīvie risinājumi, pielietojums un aprēķins (Sanatorijas ielas rekonstrukcija posmā no Dzintaru ielas līdz Pk 8+15, Ventspilī).Bakalaura darba mērķis ir analizēt un apkopot informāciju par caurteku projektēšanu un būvniecību, koncentrējoties uz inovatīviem, nestandarta risinājumiem, kas praksē netiek bieži izmantoti, kā arī apskatot citu valstu pieeju šai jomai. Tiek izvērtētas caurteku parametru aprēķina metodes, kas visprecīzāk raksturotu katru no attiecīgajiem lielumiem. Inženierprojekta daļa satur paskaidrojuma rakstu un rasējumu daļu. Visā projektējamā posmā ielas trase virzīta pa esošās ielas asi. Projektā paredzēta seguma izbūve brauktuvē, ietvē, stāvlaukumā un iebrauktuvēs, kā arī labiekārtojamās teritorijas apzaļumošana, ceļa zīmju uzstādīšana un horizontal ceļa apzīmējumu.krāsošana. Bakalaura darbs (ar inženierprojeku) sastāv no 140 lapaspusēm, ietverot 33 attēlus, 13 tabulas, 22 formulas Inženierprojektā ietilpst 12 rasējumi.
Keywords Bakalaura darbs inženierprojekts caurteku konstruktīvie risinājumi aprēķins pielietojums sanatorija
Keywords in English Thesis project Design applications calculations of culverts reconstruction project of Sanatorijas
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 06.01.2014 13:37:14