Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Civil Engineering
Title in original language "Saplākšņa izmantošanas iespējas ēku būvniecībā"; diplomprojekts "Zāģmateriālu noliktava Limbažu novadā"
Title in English "Possibilities of Using Plywood in House Building"; Diploma Project "Warehouse for Sawn Timber in Limbaži Area"
Department 24000 Faculty of Civil Engineering
Scientific advisor Prof. J.Noviks
Reviewer
Abstract Diplomands: Arnis Meiris Bakalaura pētījumu daļas tēma: Saplākšņa izmantošanas iespējas ēku būvniecībā Pētījuma daļā tiek noskaidrotas saplākšņa īpašības, un tā pielietojums būvniecībā. Saplāksnis tiek salīdzināts dažādiem būvniecībā bieži izmantotiem lokšņu materiāliem, lai noskaidrotu saplākšņa ekonomisko stāvokli būvmateriālu tirgū. Bakalaura darbā ir : 50 apraksta lappas, 11 attēli, 4 tabulas, 2 rasējumi Inženierprojekta tēma: Zāģmateriālu noliktava Limbažu novadā Apbūvējamā zemes gabala platība 65132 m2, tā atrašanās vieta Limažu novads, Skultes pagasts. Angāra projektā izmanto manis projektētu un dimensionētu saliekamu metāla Dubult-T profilu sistēmu. Šis karkas izmantots nesošo kolonnu, pārseguma un jumta konstrukcijas izveidei. Četru locīklu rāmjus ar trijstūrveida kopni izmanto bieži angāru projektos, galvenokārt to ātru nesošo konstrukciju izveides nozīmes dēļ, no kā izriet būvniecības laika un materiālo līdzekļu ekonomija. Projektā izstrādāti angāra arhitektūras un būvkonstrukciju daļas risinājumi. Projekts sastāv no arhitektūras daļas, no apkures, ventilācijas, ūdensapgādes un kanalizācijas principiālo risinājumu (diplomanda projektā aprakstītas autonomas ietaises) daļas, galveno konstrukciju variantu ekonomiskā salīdzinājuma, būvdarbu tehnoloģijas un organizācijas daļas, darba drošības, ugunsdrošības un vides aizsardzības daļas, ekonomiskā pamatojuma daļas. Nopietna uzmanība tika pievērsta būvdarbu veikšanas organizācijai, tika izstrādātas tehnaloģiskās kartes kopnes uzstādīšanai, kopnes un kolonnu samontēšanas procesam. Tā pat arī izstrādāts būvdarbu kalendārais plāns, pēc kura var secināt, ka pie plānotajiem resursiem būvdarbu ilgums būs 106 dienas. Darbus veic mainīgs strādnieku daudzums, darbi tiek veikti vasaras periodā no aprīļa līdz augustam. Inženiertehniskā darbā ir: 97 apraksta lapas, grafiskā daļa 9lapas, formāts A 1
Keywords Saplākšņa izmantošana
Keywords in English Using Plywood
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 11.06.2013 14:43:16