Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Pilsētu ielu rekonstrukcijas procesā iesaistīto pušu kļūdas un to novēršanas iespējas” („Rīgas ielas rekonstrukcija no Pulkveža Brieža ielas līdz Ugunsdzēsēju ielai Strenčos”)
Title in English „Errors of the Parties Involved in the City Street Reconstruction Process un Their Elimination Opportunities” („Reconstruction of Rigas Street Section from Pulkveza Brieza Street to Ugunsdzeseju Street in Strenci”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Lekt. J.Bidzāns
Reviewer prof. J.Smirnovs
Abstract Bakalaura darbs Pilsētu ielu rekonstrukcijas procesā iesaistīto pušu kļūdas un to novēršanas iespējas izstrādāts atbilstoši izsniegtajam darba uzdevumam. Bakalaura darba mērķis rast risinājumus, pašreizējām ielu rekonstrukcijas procesā pieļautajām kļūdām. Darba teorētiskajā sadaļā tiek aprakstīts ielu rekonstrukcijas process, kas ietver sevī iepirkuma organizēšanu, projektēšanu, būvniecību un būvuzraudzību. Pētījuma daļā tiek analizēta iesaistīto pušu atbildība, kompetence un kļūdas, kā arī sniegts risinājums par iespējamo problēmu novēršanas veidiem. Inženierprojekta tēma ir Rīgas ielas rekonstrukcija no Pulkveža Brieža ielas līdz Ugunsdzēsēju ielai Strenčos. Tā mērķis izstrādāt projektu Rīgas ielas posmam, uzlabojot satiksmes dalībnieku pārvietošanās komforta līmeni, satiksmes drošību, kā arī uzlabot infrastruktūru neaizsargātajiem satiksmes dalībniekiem. Inženierprojekta risinājumos tiek paredzēts, ielas horizontālā un vertikālā plāna uzlabošana, īpaši nenovirzoties no esošās ielas robežām, asfaltbetona segas izbūve brauktuvei un betona bruģakmens segas izbūve gājēju un velosipēdu ceļam, kā arī jauna ielas apgaismojuma un slēgtās ūdens atvades sistēmas izbūve. Paredzēts rekonstruēt autobusu pieturvietas un esošos pieslēgumus, kā arī uzstādīt ceļa aprīkojumu. Ielas kopējais garums ir 999m. Ielas normālprofils pieņemts NP10,5. Projektā ietverts ielas trases plāna aprēķins, garenprofila parametru aprēķins, ielas segas konstrukcijas aplēse, kopējie darba apjomi un specifikācijas, darba drošības un vides aizsardzības pasākumi. Bakalaura darbs (ar inženierprojektu) sastāv no: 136lpp., 18 attēliem, 39 tabulām, 23 rasējumiem un 37 informācijas avotiem.
Keywords Pilsētu ielu rekonstrukcijas procesā iesaistīto pušu kļūdas un to novēršanas iespējas
Keywords in English Errors of the Parties Involved in the City Street Reconstruction Process
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 27.05.2013 20:07:00