Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Master
Title of the study programm Environmental Science
Title in original language "Atjaunojamo energoresursu ieviešanas transporta sektorā vides un tehniski-ekonomiskie aspekti"
Title in English "Environmental, technical and economic aspects of implementation of renewable energy sources in transport sector"
Department Institute of Environment and Energy Systems
Scientific advisor G.Bažbauers
Reviewer
Abstract Maģistra darba autors ir Kalvis Ozoliņš, Rīgas Tehniskās universitātes, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes, Vides zinātņu 2. kursa dienas nodaļas students. Darba nosaukums ir „atjaunojamo energoresursu ieviešanas transporta sektorā vides un tehniski-ekonomiskie aspekti”. Maģistra darba mērķis ir noteikt izdevīgāko scenāriju pārejai uz atjaunojamiem energoresursiem transporta sektorā. Darbs sastāv no ievada, trijām nodaļām, 12 apakšnodaļām, secinājumiem un priekšlikumiem. Pirmā nodaļa tiek veltīta literatūras apskatam, kas attiecas uz darba tematiku. Šajā nodaļā tiek apskatīti līdzšinējie pētījumi saistībā ar atjaunojamo energoresursu ieviešanas transporta sektorā plānošanu, elektromobiļu nākotnes perspektīvas kā arī tiek vākti dati pētnieciskās daļas aprēķinam. Otrajā nodaļā tiek aprakstīta pētniecības gaita, galvenā pieeja darba mērķa sasniegšanai, kā arī analizēti literatūras apskatā iegūtie izejas dati programmai „EnergyPlan”. Trešajā nodaļā tiek veikta aprēķinu rezultātu analīze. Secinājumu un priekšlikumu nodaļās tiek veikts darba apkopojums, un aprakstīti izstrādātie priekšlikumi. Darba apjoms ir 76 lappuses, 33 attēli, 15 tabulas, 48 izmantotās literatūras avoti.
Keywords Atjaunojamie energoresursi transportā transports
Keywords in English Renewable resources transport
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 23.05.2013 20:54:39