Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Business Logistic
Title in original language „GPS ierīču uzstādīšana un to rādītāju novērtēšana efektīvai pārvadājumu organizēšanai ceļu būves uzņēmumos”
Title in English “Installation of GPS Devices and Evaluation of their Indications for Organizing Effective Freight Transportation in Road Construction Companies”
Department 22000 Faculty of Engineering Economics and Management
Scientific advisor Doc. P.Patļins
Reviewer
Abstract Diplomprojekta GPS ierīču uzstādīšana un to rādītāju novērtēšana efektīvai pārvadājumu organizēšanai ceļu būves uzņēmumos autore ir Inga Ērgle, zinātniskais vadītājs- docents, dr. oec. Pāvels Patļins. Izpētīta GPS un degvielas kontroles ierīču darbība un ekonomiskais ieguvums, ko tās sniedz. Apkopota pieejamā informācija, organizētas intervijas un veiktas aptaujas ar ceļu būves uzņēmumu pārstāvjiem, lai izzinātu darbu un spēkratu specifiku, kā arī noskaidrota dažādu ceļu būves uzņēmumu pieredze kontroles ierīču izmantošanā. Veikta kontroles ierīču Latvijas tirgus izpēte un piemērotāko pakalpojumu sniedzēju izvēle tehnikas aprīkošanai ar ierīcēm. Izpētīta ceļu būves darbības un spēkratu specifika. Veikta trīs dažādu spēkratu aprīkošana ar trīs dažādu pakalpojumu sniedzēju kontroles ierīcēm un analizēta to funkcionalitāte uzņēmuma ikdienas darbu veikšanas procesā. Darba noslēgumā izdarīti secinājumi un izstrādāti priekšlikumi. Diplomprojekts ir izklāstīts uz 61 lapas. Tajā ir 18 attēli, 14 tabulas, 3 formulas un 4 pielikumi. Izmantoti 44 literatūras avoti.
Keywords GPS, degvielas kontrole, ceļu būve
Keywords in English GPS, fuel monitoring, road construction
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 22.05.2013 16:47:02