Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Business Logistic
Title in original language „Vidusjūras reģiona konteineru kravu pārvadājumi uz Krievijas Federāciju un to attīstības perspektīvas”
Title in English “Mediterranean Container Freight Transportation to the Russian Federation and its Development Perspectives”
Department 22000 Faculty of Engineering Economics and Management
Scientific advisor Asoc.prof. D.Solovjovs
Reviewer
Abstract Diplomprojekta Vidusjūras reģiona konteineru kravu pārvadājumi uz Krievijas Federāciju un to attīstības perspektīvas autore ir Laura Damberga, zinātniskais vadītājs Dr.oec., asoc. profesors Dmitrijs Solovjovs. Pētījumā ir apskatīta konteineru kravu pārvadājumu nozare un tās attīstība Vidusjūras reģionā, Krievijas Federācijā un Baltijas jūras reģionā. Ņemot vērā nozares specifiku, tika salīdzināti dažādi maršruti konteineru kravu pārvadājumu veikšanai, izmantojot jūras un sauszemes transporta veidus, lai izvērtētu to izdevīgumu un iespējamos riskus. Analīzes gaitā izstrādāti priekšlikumi konteineru kravu attīstībai starp Itāliju un Krieviju, balstoties uz statistikas analīzes datiem, kā arī transportēšanas izmaksām un tranzīta laikiem. Diplomprojekts izklāstīts uz 70 lapaspusēm, kuras sevī ietver 27 attēlus un 9 tabulas. Izmantoti 50 avoti (elektroniskie resursi, statistikas dati, publikācijas un likumdošanas akti).
Keywords konteineru pārvadājumi, attīstības perspektīvas, Vidusjūras reģions, Krievijas Federācija
Keywords in English container shipping, development perspective, Mediterranean region, Russian Federation
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 22.05.2013 10:40:43