Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Ceļu divlīmeņu krustojumu konstrukciju analīze” („Ceļu pārvada autoceļā A5 pār A9 rekonstrukcijas projekts”)
Title in English „Construction Analysis of Two-Level Road Junctions ” („Reconstruction Project of the Overpass on Road A5 over A9”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Prof. A.Paeglītis
Reviewer asist. V.Straupe
Abstract Bakalaura darba nosaukums: Ceļu divlīmeņu krustojumu konstrukciju analīze. Darbā aprakstīti dažādu krustojumu veidi un apskatītas situācijas, kurās katrs no tiem būtu piemērotāks. Procesā izvērtēti kritēriji, kad un kādēļ būtu jāprojektē divu vai vairāku līmeņu krustojumi, to priekšrocības un trūkumi. Konkrēti tiek aplūkoti dažādi pārvadu tehniskie risinājumi, sākot no siju konstrukcijām līdz vanšu un iekārtiem pārvadiem. Galvenais akcents likts uz dažādu konstrukciju un to sastāvdaļu (balstu, laidumu, utt.) estētiskām īpašībām. Izvērtēta ceļu pārvadu iederība kopējā ainavā, kur tas tiks ekspluatēts. Inženierprojekta nosaukums: Ceļa pārvada autoceļā A5 pār A9 rekonstrukcijas projekts. Rekonstruējami divi secīgi pārvadi, jo Rīgas apvedceļš A5 šķērso apļveida ceļa mezglu. Ceļa pārvada rekonstrukcijas projekta mērķis ir izstrādāt ekonomiski un tehniski pamatotu konstrukcijas variantu, kas pilnībā pildītu kvalitatīvas satiksmes plūsmas kritērijus. Darbā veikts vairāku variantu salīdzinājums, lai varētu atrastu izdevīgāko, kā arī izstrādāts būvdarbu veikšanas apraksts, galveno konstrukciju aprēķini un rasējumi. Darba apjoms 151 lpp. Kopā 98 attēli un grafiki, 33 tabulas, 13 rasējumi.
Keywords Divlīmeņu konstrukciju analīze. Pārvada A5 pār A9 rekonstrukcijas projekts.
Keywords in English Double-level road junction.Road overpass on A5 over A9 reconstruction.
Language lv
Year 2012
Date and time of uploading 24.05.2012 10:55:52