Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Business Logistic
Title in original language „Preču piegāžu termiņu un izmaksu problēmu izpēte un to pilnveidošana tirdzniecības uzņēmumā”
Title in English “Research of Problems with Delivery Dates of Goods and Costs in a Trading Company and their Improvement”
Department 22300 Institute of International Business and Customs
Scientific advisor Asoc. prof. D. Solovjovs
Reviewer
Abstract Kristapa Kostjukeviča diplomprojekts Preču piegāžu termiņu pilnveidošana un izmaksu optimizācija tirdzniecības uzņēmumā profesionālā bakalaura grāda uzņēmējdarbības loģistikas vadīšanā iegūšanai. Pirmajā daļā tiek aplūkota starptautiskās tirdzniecības veidošanās, vēsture un attīstība, starptautiskās tirdzniecības ietekmējošie faktori. Raksturoti starptautiskās tirdzniecības noteikumi. Kā arī tiek apskatīta starptautiskās tirdzniecības preču klasifikācija un raksturota Latvijas ārējā tirdzniecība. Darba otrajā daļā tiek analizēta uzņēmuma darbība un tā finansiālais stāvoklis. Apskatīta uzņēmuma organizatoriskā struktūra, uzņēmuma klientūra un preču apgrozījums. Tiek analizēti uzņēmuma ārējie un iekšējie faktori, muitas brokeru pakalpojumu izmaksas un preču piegādes termiņi. Trešajā daļā tiek pētīta uzņēmuma preču piegāžu darbības uzlabošana un izmaksu optimizācijas iespējas. Tiek izdarīti secinājumi un piedāvāti priekšlikumi problēmu risināšanai. Darbā ir 3 nodaļas, 61 lpp., 20 attēli, 19 tabulas, 2 formulas, 10 bibliogrāfiskā saraksta vienības, 2 pielikumi uz 3 lpp.
Keywords piegāde, izmaksas, termiņi, uzņēmums
Keywords in English delivery, costs, delivery time, company
Language lv
Year 2012
Date and time of uploading 23.05.2012 09:51:17