Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Bachelor
Title of the study programm Entrepreneurship and Management
Title in original language Mazo un vidējo uzņēmumu attīstības izaicinājumi un iespējas Šrilankā
Title in English Challenges and Opportunities for the Development of Small and Medium-Sized Enterprises in Sri Lanka
Department Institute of Business Engineering and Management
Scientific advisor Vladimirs Šatrevičs
Reviewer Zakia Siddiqui
Abstract Pētījums tika veikts, lai noskaidrotu izaicinājumus un iespējas mazo un vidējo uzņēmumu attīstībai Šrilankā. Pētījums un pētījums liecina, ka Šrilankas valdība uzskata MVU (mazos un vidējos uzņēmumus) par savas ekonomikas mugurkaulu. Valdība īpašu uzmanību un daudzus finansiālus līdzekļus pievērš MVU attīstībai. Tomēr pašreizējā 2021. gada ekonomikas krīze Šrilankā ir vissmagākā ekonomiskā krīze, kas negatīvi ietekmē MVU. Iepriekš Covid-19 krīze negatīvi ietekmēja arī tūrisma nozares un ar tiem saistītos mazos un vidējos uzņēmumus. Lai MVU sasniegtu izaugsmi, jākoncentrējas uz ražošanas nozari, iekšējo pārvaldību un sieviešu iespēju palielināšanu. Lai gan Šrilankas valdībai jākoncentrējas uz labāku nodokļu politiku, katastrofu pārvaldību un jāstabilizē pašreizējā ekonomiskā krīze Šrilankā.
Keywords Izaicinājumi mazajiem uzņēmumiem, izaicinājumi vidējam uzņēmumam, iespējas mazam uzņēmumam, iespējas vidējam uzņēmumam, maziem un vidējiem uzņēmumiem Šrilankā, uzņēmumu attīstība
Keywords in English Challenges for small enterprises, challanges for medium enterprise, opportunitites for small enterprise, opportunities for medium enterprise, enterprise development Sri Lanka.
Language eng
Year 2022
Date and time of uploading 06.06.2022 18:49:01