Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transport Systems Engineering
Title in original language Atkārtoti lietojamo taras vienību uzskaites sistēmas uzlabošana un RFID automatizācijas ieviešana.
Title in English Reusable Transport Item (RTI) Accounting system Improvement and RFID Automation Implementation.
Department
Scientific advisor Aloizs Lešinskis
Reviewer Docents, Dr.sc.ing. V.Lapkovskis
Abstract Bakalaura darbs ar projekta daļu “Atkārtoti lietojamo taras vienību uzskaites sistēmas uzlabošana un RFID automatizācijas ieviešana” ir izstrādāts, lai noskaidrot kādas ir problēmas uzņēmumā un piedāvāt risinājumu kā uzlabot darbību. Darbā pētītais objekts ir režģveida konteineri HAVI Logistics uzņēmumā, kuru funkcionalitāte ir produktu komplektēšana un tālāka sūtīšana uz dažiem veikaliem. Darbā pētītā problēma ir neiespējamība izsekot, saskaitīt un kontrolēt konteinera daudzumu. Darba mērķis ir tagadējās sistēmas uzlabošana un RFID automatizācijas ieviešana uzņēmumā, lai atvieglotu noliktavas darbību. Tiek analizēta uzņēmuma darbība un iespējamas problēmas un, balstoties uz to, tiek piedāvāts risinājums, kā uzlabot sistēmu. Darbā tiek izpētītas darbības ar režģveida konteineriem, to komplektēšana un etiķešu pielīmēšanas varianti. Pēc ieteiktā risinājuma, tiek aprēķināti visi ieguldījumi uz RFID sistēmas ieviešanu, kādas izmaksas ir tagad un kādi būs ietaupījumi. Gala rezultātā veikti ekonomiskie aprēķini un rezultātā aprēķināts atmaksas periods investīcijām. Var apgalvot ka HAVI Logistics strādās ar ietaupījumiem pēc 4 gadiem. Darba kopējais apjoms ir 66 lapas, 18 attēli, 9 tabulas, 47 formulas un darba izstrādei izmantoti 10 elektroniskas avoti un 3 rasējumi.
Keywords Režģveida konteineris, HAVI Logistics, RFID, etiķete, noliktavas darbība, problēma, risīnājums.
Keywords in English 2 sided A frame comtainer, HAVI Logistics, RFID, label, operation of the warehouse, problems, solution.
Language lv
Year 2021
Date and time of uploading 01.06.2021 13:34:57