Abstract |
Darba mērķis ir izpētīt un salīdzināt sadarbības portālu iespējas darba vidē un to tehnoloģijas, praktiski pielietot un salīdzināt grupprogrammatūras. Funkcionālie kritēriji, kas tiek apskatīti, ir tādi, kas nodrošina veiksmīgu starptautisku uzņēmumaorganizāciju darbību, nezaudējot darba efektivitāti, neskatoties uz to, ka uzņēmumaorganizācijas biedri atrodas dažādās valstīs, nevis ir koncentrēti vienā vietā.
Lai nonāktu pie secinājumiem, tiek dziļāk salīdzināti trīs sadarbības portāli: divi komerciālie portāli, Teamspace4students, eGroupware, un viens Eiropas Tehnisko universitāšu studentu organizācijas BEST portāls Private Area.
Darbā tiek sniegts ieskats sadarbības portālu tehnoloģijās un to darbības principos. Praktiskajā daļā tiek sīkāk apskatīti trīs dažādi portāli, kuriem tiek meklētas kopīgas un atšķirīgas īpašības, meklējot labāko risinājumu veiksmīgākai organizācijas darbībai. Lai novērtētu katru no portāliem, tiek veiktas nepieciešamās darbības, lai izpētītu katru no tehnoloģijām, kas tiek iekļautas šajos sadarbības portālos.
Bakalaura darbs satur trīs pamatnodaļas: Sadarbības portāli un to ietekme darba vidē, kur tiek aprakstīts to jēdziens, būtība un sniegts ieskats sadarbības portālu dažādībā; Tehnoloģijas iespējas, kuras izmanto darba vidē - tiek aprakstītas tehnoloģijas, kuras var tikt ielietotas darba vidē; Sadarbības portālu analīze, kur tiek apskatīta darba praktiskā daļa.
Darba apjoms - 63.lpp. (bez pielikuma), 4 tabulas, 41 attēli un 1 pielikums. |