Abstract |
Pašreizējā 5G tehnoloģija, tīkli ir paredzēts piedāvāt lielu ātrumu ar Ultra-Low latentuma un zemu bitrate zaudējumu starp dažādiem lietotājiem. Turklāt tiek sagaidīts, ka 5G tīkli atbalstīs dažādus pakalpojumus un lietotnes, ne tikai orientētus uz cilvēku, bet arī mašīnu uz mašīnas pamata. Nepārtrauktais pieprasījums pēc labākiem bezvadu datu pakalpojumiem ļoti augstu datu pārraides likmju (parasti Gbps) izteiksmē, ārkārtīgi zems latentums, bitu zuduma zudums un ievērojams lietotāju uztverto pakalpojumu kvalitātes uzlabojums ir izraisījis izpēti par paaudzes bezvadu sistēmām, kuras paredzēts izvietot pēc 2020.
Tas, disertācijas ierosina jaunu mehānismu, lai samazinātu bitrate zaudējumu 5G tīklā. Mērķis ir panākt labas kvalitātes signālu ar zemu bitrate zaudējumu starp diviem tīkliem. Iespējams, pateicoties bāzes stacijas antenas īpašībām un šī disertācija ierosina mehānismu, lai iegūtu vislabāko signāla izeja ar iespējamu zemu bitrate zaudējumus, kontrolējot antenas parametriem atbilstoši.
Simulācijas rezultāti parāda, ka prasības ir iespējams sasniegt, attiecīgi noregulējot antenas parametrus, galvenokārt antenas augstums, antenas slīpums, BS maksimālā pārraides jauda, attālums. Visas simulācijas tiek veikti ar SEAMCAT programmatūru. Rezultāti ir novērtēti attiecībā uz vidējo bitrate zaudējumu vērtības un to grafiskos attēlus. Apsverot visus ieteiktā rezultāta Vales, vidējais caurlaides zudums tiek aprēķināts matemātiski. Tātad, mēs parādīsim saderību pie dažām 2,1 GHz joslas vērtībām un ka piemērotību nākotnes pieteikumiem 5G tīklā.
Master Thesis satur 74 pages, 47 bildes, 3 tabulas, 2 formula un rakstīšana tika izmantots 42 literatūras atsauces.
Atslēgvārdi: SEAMCAT, antena, augstums antenas, Antenna Tilt, BS maksimālo pārvades jaudu. |