Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Aviation Transport
Title in original language Gaisa kuģa automātiskās vadības sistēmas izstrāde sānu kustības stabilizācijai uzdotajā trajektorijā.
Title in English Development of an Aircraft Automatic Control System for Stabilizing Lateral Movement Along a Desired Path.
Department
Scientific advisor Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
Reviewer Docents Igors Smirnovs
Abstract Bakalaura darba tēma ir „Gaisa kuģa automātiskās vadības sistēmas izstrāde sānu kustības stabilizācijai uzdotajā trajektorijā”. Darbā ir analizēti gaisa kuģa dinamikas vienādojumi sānu kustībai, automātiskās vadības sistēmas algoritmi, aerodinamisko leņķu devēji, kā arī sānu kustības korekcijai izmantotās gaisa kuģa vadības virsmas. Aprakstīta moderna gaisa kuģa „Boeing 737” automātiskā vadības sistēma, kā arī ar automātisko vadības sistēmu saistīti aviācijas negadījumi. Tika veikti barošanas bloka, kas nepieciešams sfēriskajam aerodinamisko leņķu devējam, aprēķini, elementu izvēle un elektriskās shēmas izstrāde. Darbs sastāv no 69 lapaspusēm, kas sevī ietver 92 formulas, 10 tabulas, 24 attēlus, un 17 literatūras avotus un 3 rasējumus A1 formātā.
Keywords Sānu kustības stabilizācija uzdotā trajektorijā
Keywords in English Lateral Movement Along a Desired Path
Language lv
Year 2018
Date and time of uploading 30.05.2018 01:40:45