Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Business Logistic
Title in original language „Starptautisko pārvadājumu organizācijas pilnveidošanas iespējas ekspedīcijas uzņēmumos Latvijā”
Title in English “Improvement opportunities for organization of international transportation in freight forwarding companies in Latvia”
Department 22000 Faculty of Engineering Economics and Management
Scientific advisor Dmitrijs Solovjovs
Reviewer Prakt.doc. J.Kuškins
Abstract Bakalaura darba autors Mareks Ozoliņš izstrādāja darbu, kura temats ir „Starptautisko pārvadājumu organizācijas pilnveidošanas iespējas ekspedīcijas uzņēmumos Latvijā”. Bakalaura darba mērķis ir ekspedīcijas uzņēmumu darbības procesu organizēšanas pilnveidošana. Bakalaura darba zinātniskais vadītājs: Dr. oec., asoc. prof., D. Solovjovs. Bakalaura darba ietvaros ir izvērtēti trīs varianti ekspedīcijas uzņēmuma darbības procesa pilnveidošanai – novērtēta CRM sistēmas uzlabošana, nomas transportlīdzekļa, kā arī sava transportlīdzekļa iegāde regulārajiem maršrutiem. Pētījuma rezultāti parādīja, ka CRM sistēmas pilnveidošana būtiski palielinātu uzņēmuma produktivitāti, atsevišķos maršrutos izdevīga būtu nomas un sava transportlīdzekļa izmantošana, tomēr vienā no sešiem regulārajiem maršrutiem izdevīgāk kravu pārvadāšanai ir izmantot tiešos kravas pārvadātājus kā tas darīt līdz šim. Bakalaura darbs sastāv no 3 nodaļām, tā apjoms ir 62 lappuses. Tajā ir iekļauti 20 attēli un 20 tabulas. Darbā izmantotas 28 bibliogrāfiskā saraksta vienības.
Keywords ekspedīcijas uzņēmums, starptautiskie pārvadājumi, darbības pilnveidošana
Keywords in English forwarding company, international transportation, performance improvement
Language lv
Year 2018
Date and time of uploading 16.05.2018 07:02:02