Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Apledojuma apstrādes iespējas ziemas periodā” („Autoceļa P117 Skrunda-Aizpute posma pārbūve”)
Title in English "Possibility of De-icing Process during the Winter" ("Reconstruction of Road P117 Skrunda-Aizpute Section")
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor V.Haritonovs
Reviewer M.Zemītis, doc.p.i. Ceļu un tiltu katedra, RTU
Abstract Izvēlētā Bakalaura darba tēma ir „Apledojuma apstrādes iespējas ziemas periodā”. Bakalaura darba mērķis ir apkopot un izanalizēt apledojuma apstrādes materiālu un tehnoloģiju iespējas. Uzdevumi lai realizētu mērķi : • No literatūras avotiem apkopot iespējamos apledošanas apstrādes materiālus un tehnoloģijas. • Veikt apledošanas apstrādes materiālu un tehnoloģiju savstarpējo salīdzināšanu, un analītiskā veidā nonākt pie optimālā varianta attiecīgajai būvei. • No analītiskā salīdzinājuma izdarīt secinājumus. Par inženierprojekta tēmu es izvēlējos ,,Autoceļa P117 Skrunda – Aizpute, posma pārbūve’’. Posma garums - 4,35 km Esošais posms ir ar grants segumu, kura stāvoklis ir vērtējams kā slikts. Projektā iekļauts koku, krūmu izciršana, trases taisnošana, ūdens novadsistēmas izveidošana un atjaunošana, signālstabiņu uzstādīšana, horizontālo apzīmējumu krāsošana, seguma rekonstrukcija, caurteku nomaiņa, nobrauktuvju izbūve un autobusu pieturu izbūve. Darba kopapjoms- 132 lpp; attēli- 20 gab.; tabulas- 14 gab.; izmantotās literatūras avotu skaits – 28 gab.
Keywords Apledojuma apstrādes iespējas ziemas periodā
Keywords in English Possibility of De-icing Process during the Winter
Language lv
Year 2018
Date and time of uploading 06.01.2018 22:15:59