Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Master
Title of the study programm Computerised Control of Electrical Technologies
Title in original language "EN15232 standarta iespēju izpēte energoefektīvu ēku inženiersistēmu vadības risinājumu izveidei"
Title in English "Research EN15232 standard possibilities to provide solutions for buildings' energy efficient control systems"
Department Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering
Scientific advisor Anatolijs Zabašta
Reviewer Anastasija Žiravecka
Abstract Maģistra darba galvenais mērķis ir adaptēt inženiertehniskus risinājumus, kuri ir aprakstīti Eiropas standartā EN 15232, lai palielinātu energoefektivitāti ēkās, izmantojot jaunākas vadības tehnoloģijas. Darba teorētiskā daļā ir izskatītas un izpētītās enerģijas saglabāšanas un energoefektivitātes paaugstināšanas iespējas, kā arī mūsdienu automatizācijas risinājumi un tehnoloģijas, kuras ir paredzētas enerģijas patēriņa samazināšanai. Šī darba pētījumu daļā tiks izpētīta un aprakstīta energoefektivitātes paaugstināšanas tehnoloģija ēkā esošā inženiersistēmā, izmantojot risinājumus, kuri ir aprakstīti Eiropas standartā EN 15232. Šajā darba pētījumu daļā arī tiks veikti vairāki eksperimenti un modelētas dažādas vadības sistēmas, kas atbilst dažādām energoefektivitātes klasēm. Eksperimentu rezultāti tiks izmantoti, lai atrastu optimālo tehnoloģiju konkrētai inžinierstistēmai. Atšķirības starp standarta un eksperimenta iegūtiem skaitliem tiek analizētas un izskaidrotā. Darbs sastāv no ievada, 3 nodaļām, literatūras saraksta ar 23 literatūras avotiem. Darbs sastāv no 50 lappusēm. Darbā ir ievietoti 24 attēli un 4 tabulas. Darbs ir uzrakstīts latviešu valodā.
Keywords EN15232
Keywords in English EN15232
Language lv
Year 2017
Date and time of uploading 18.05.2017 22:57:59