Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Master
Title of the study programm Transport Systems Engineering
Title in original language Kuģa mehāniķa sagatavošanas kvalitātes pilnveidošana un mobilo mācības laboratorijas izveide un aprobācija.
Title in English Improvement of the Quality of Marine Engineer Training and Creation and Approval of a Mobile Training Laboratory.
Department
Scientific advisor Arnis Križus
Reviewer Ruta Bogdane
Abstract Maģistra darba „Kuģa mehāniķa sagatavošanas kvalitātes pilnveidošanas un mobilo mācības laboratorijas izveide un aprobācija” galvenais mērķis ir veikt kuģu mehāniķu sagatavošanas sistēmas pētījumu, kurā ir apkopoti starptautiskie noteikumi, mūsdienu tehnoloģiskās tendences, citu valstu apmācības sistēmas,un aprobēt kuģu elektroapgādes simulatoru. Autors saskata sekojošu problēmu: neatbilstoša kuģu mehāniķu sagatavošanas kvalitāte dēļ kuģu tehnoloģiskajām inovācijām, kā arī kuģu īpašnieku nevēlēšanās atbalstīt jūrnieku apmācību. Izrietot no autora veiktā pētījuma, galvenais priekšlikums ir veikt kuģu elektroapgādes laboratorijas uzlabojumus, kā arī dibināt starptautiskus sakarus, paplašināt bibliotēku ar jaunāko zinātnisko literatūru, nostiprināt sadarbību starp kuģu īpašniekiem un mācību iestādēm. Darba kopapjoms ir 91 lapaspusēs,28 attēls, 9 tabulas, 91 formulas, 27 literatūras avoti, 2 pielikumi.
Keywords Kuģis, kuģu mehāniķis, kompetence, laboratorija, izglītība
Keywords in English Ship, ship engineer, competence, laboratory, education
Language lv
Year 2017
Date and time of uploading 17.05.2017 21:51:59