Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Fibrobetona stiprība liecē atkarībā no stiegru procentuālā satura (0-5%)” („Autoceļa A13 posma pārbūve”)
Title in English „Fibroconcrete Strength in Bending Depending on the Percentage Content of Reinforced Bars (0-5%)” („Reconstruction of Road A13 Section”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor V.Haritonovs
Reviewer J.Tihonovs
Abstract ANOTĀCIJA Bakalaura darba ar inženierprojektu nosaukums ir “Fibrobetona stiprība liecē atkarībā no stiegru procentuālā satura (0-5%) (Autoceļa A13 posma pārbūve). Darbs sastāv no divām daļām, bakalaura darba daļas un inženierprojekta daļas, bakalaura darbā ir apskatīta pieejamā teorētiskā informācija par fibrobetona īpašībām, galvenais uzsvars tika likts uz materiāla darbību tieši liecē, kas bija arī galvenais iemesls, kādēļ tika izstrādāts šis darbs. Sekmīgai un lietderīgai darba izstrādei tika izplānots izgatavot fibrobetona sijas un izmantojot trīspunktu lieces iekārtu tās tika salauztas, kas sniedza nepieciešamo informāciju par eksperimentāli iegūstamajiem rezultātiem. Iegūtie eksperimentālie rezultāti salīdzināti ar teorētiskajiem rezultātiem, kuri tika aprēķināti divos veidos: 1. Sijas aprēķins pēc cп 52-104-2006 „Fibrobetona konstrukcijas” 2. Sijas aprēķins pēc International Journal of Engeneering Trends and Technology Inžemierprojekta daļā piedāvāts tehniskais risinājums autoceļam A13. Esošais posms bija sliktā stāvoklī, pieturas sabrukušas, caurtekas aizbirušas un uz asfalta seguma novērojamas gan tīklveida gan arī garenplaisas. Piedāvātais risinājums ietver garenprofila izmaiņas, segas konstrukcijas pastiprināšanu izmantojot auksto pārstrādi (reciklēšanu) pievienojot cementu. Tehniskā projekta sagatavošanai izmantota pieejamā normatīvā dokumentācija, sagatavotā tehniskā specifikācija atsaucas uz “Ceļu specifikācijas 2015” Darbā: 146 lapaspuses, 38 attēli, 42 tabulas, 27 nosaukumu literatūras avoti
Keywords Fibrobetons, stiprība liecē, autoceļš A13
Keywords in English Fibroconcrete, strength in bending, Road A13
Language lv
Year 2017
Date and time of uploading 10.05.2017 17:21:35